X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wzrost apetytu od 12tc
Odpowiedz

Wzrost apetytu od 12tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 października 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Aktualnie jestem w 13 tygodniu ciąży. Od około tygodnia obserwuje u siebie wzrost apetytu... zastanawiam się czy któraś może też tak miała czy po prostu winna też jest trochę pogoda?

  • olaas Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w podobnym "stopniu zaawansowania" co Ty i u mnie apetyt bez zmian - czyli zawsze głodna jak wilk :D Ale staram się o dobrą dietę. Przychodzą Cię na coś konkretnego ochoty? :)

    34bwgov3yjk30e8u.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 6 listopada 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaas wrote:
    Ja jestem w podobnym "stopniu zaawansowania" co Ty i u mnie apetyt bez zmian - czyli zawsze głodna jak wilk :D Ale staram się o dobrą dietę. Przychodzą Cię na coś konkretnego ochoty? :)
    Własnie nic konkretnego... po prostu zauważyłam, że jem więcej bo mam ochotę na jedzenie jako tako i w brzuchu burczy ;p generalnie nie zauważyłam, żebym miała wcześniej większy apetyt i właśnie ten wzrost mnie zaintrygował ;)

    Masz duży apetyt odkąd jesteś w ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie podejrzewam żeby to był zły objaw :]. Ja tam ciągle szukam czegoś do przekąszenia :D.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ