X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wzdęcia, gazy, niestrawność, mdłości..
Odpowiedz

Wzdęcia, gazy, niestrawność, mdłości..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja wiem, że to normalne, że mam mdłości, trochę szkoda że trwają cały dzień i odbierają mi sily do życia ale ok - takie uroki ciąży. Bardziej mnie jednak niepokoi to, że mam poczucie, że cokolwiek zjem to mi sie źle trawi, kręci mo w brzuchu, odbija się, mam brzuch wzdtęty że wyglądam jak co najmniej 4 miesiąc a jestem raczej szczupła i dopiero w 7 tygodniu, no i jeszcze taka głupia sprawa - mam straszne gazy tzn. mają okropny zapach, wiem że to głupio brzmi ale zwykle każdy jakoś znosi zapach swoich własnych gazów ale od kiedy jestem w ciąży to mam wrażenie, że wszystko mi gnije w jelitach. Napiszcie proszę czy ktoras z Was tez ma podobne objawy bo zastanawiam sie czy to tylko kwestia ciazy czy cos jeszcze. Nawet zbadalam kal na pasozyty na wszelki wypadek ale wyszlo ok wszystko.

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • RKW2312 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo ;/ ciągły ból nadbrzusza, gazy, cokolwiek zjem lub się napiję to odbija się strasznie. Z tego co wyczytałam winowajcą jest podwyższony poziom progesteronu :) Nie sądzę żeby w grę wchodziła jakaś choroba.

  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziękuję za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłaś. Ciekawe czy więcej osób tak ma tylko się nie skarży czy inni to jakoś lepiej znoszą..

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od tego się zaczęło, że mi się odbijało nawet po wodzie mineralnej. Myślę, o co chodzi, czyżby się udało? :) Albo ciąża urojona. A jednak. Jestem mega wzdęta, brzuch boli jak na okres połączony z biegunką, mam straszne zaparcia. Też czytałam, że to podwyższony poziom progesteronu. Polecany jest błonnik i dużo wody :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko co opisujesz jest 100% normalne.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ