X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wzdęcia, gazy, niestrawność, mdłości..
Odpowiedz

Wzdęcia, gazy, niestrawność, mdłości..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja wiem, że to normalne, że mam mdłości, trochę szkoda że trwają cały dzień i odbierają mi sily do życia ale ok - takie uroki ciąży. Bardziej mnie jednak niepokoi to, że mam poczucie, że cokolwiek zjem to mi sie źle trawi, kręci mo w brzuchu, odbija się, mam brzuch wzdtęty że wyglądam jak co najmniej 4 miesiąc a jestem raczej szczupła i dopiero w 7 tygodniu, no i jeszcze taka głupia sprawa - mam straszne gazy tzn. mają okropny zapach, wiem że to głupio brzmi ale zwykle każdy jakoś znosi zapach swoich własnych gazów ale od kiedy jestem w ciąży to mam wrażenie, że wszystko mi gnije w jelitach. Napiszcie proszę czy ktoras z Was tez ma podobne objawy bo zastanawiam sie czy to tylko kwestia ciazy czy cos jeszcze. Nawet zbadalam kal na pasozyty na wszelki wypadek ale wyszlo ok wszystko.

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ