X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wzdęcia
Odpowiedz

Wzdęcia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • blumchen30 Autorytet
    Postów: 465 205

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny powiedzcie mi czy Wy tez macie meega wzdecia. Nie przytylam nic, jestem w 12tyg a czasem juz jak wstane mam tak wzdety brzuch ze masakra. Czasami jest ok ale czasami szkoda gadać. Nie mozliwe ze to juz tak od ciazy, za wczesnie. Czuje sie z tym kiepsko i krepujace to jest. Jakies rady?

    82dox1hpk6gsfajc.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży takie atrakcje jak najbardziej możliwe. Ginka mi mowila, ze Espumisan jest dozwolony.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • blumchen30 Autorytet
    Postów: 465 205

    Wysłany: 22 maja 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie sie zastanawiam czy nie wziasc. Poki co nie bralam. Oczywiscie przeszkadza mi to wizualnie itp ale nie powodowało to boli itp wiec nic nie bralam. Ehh

    82dox1hpk6gsfajc.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 maja 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalny objaw ciazy. Mnie pomagaly jablka.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 24 maja 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesuuu ja mam tak czesto :( wygladam czasami jak balon.... a jestem w 7 tyg ciazy... mówicie ze espumisan mozna brac?

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 24 maja 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    jesuuu ja mam tak czesto :( wygladam czasami jak balon.... a jestem w 7 tyg ciazy... mówicie ze espumisan mozna brac?

    Ginka gdy mnie wypytywala czy mam wzdęcia i odpowiedzialam ze zdarzaja się to od razu sama zasugerowala Espumisan. Coś jeszcze mówiła, ale nie zrozumiałam. Ale Espumisan na pewno :) Zresztą dzieciaczki też już dość szybko mogą mieć podawany Espumisan w kropelkach :) Spróbuj może jeszcze suszone owoce - śliwki, morele albo jablka. U mnie sprawdzają się na zaparcia, ze wzdeciami też powinny dac rade :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ