X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wysoki progesteron na początku ciąży
Odpowiedz

Wysoki progesteron na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    O czym może świadczyć wysoki progesteron we wczesnej ciąży, (6 tydzien)?

    Moje wyniki:
    progesteron 100,86 ng/ml (norma 1 trymestr 11-44,3 ng/ml)
    betahcg 5909

    Ktoś tak miał?
    Jestem po dwóch stratach, jedno poronienie było późne na skutek wad genetycznych. Już zdażyłam się naczytać, że wysoki prog może świadczyc o zaśniadzie itp

    Ktoś tak miał i było ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 13:42

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 2 września 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mam jeszcze wyższy progesteron. Lekarz po prostu kazał mi zmniejszyć Lutinus, po kilku dniach ponownie zmniejszyć. Nic nie mówił aby coś miało być nie tak...o zaśniadzie świadczy niewspółmienie wysokie bHCG w porównaniu do wieku ciąży. Jeśli przechodziłaś stymulację to taki wynik to pozostałości stymulacji (wielości ciałek żółtych).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ