X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wysoki cukier na czczo
Odpowiedz

Wysoki cukier na czczo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem na samym początku ciąży 3t3dni, lekarz jeszcze nie widzi ciąży w USG. Byłam na wizycie, bo wyszedł mi wysoki cukier na czczo -98. Zawsze wyniki miałam bardzo dobre, zarówno w pietwszej ciąży, jak i poza ciąża. Lekarz mówi, że badanie do powtórki bo jak nie ma potwierdzonej ciąży, to nic nie zrobimy, mam przyjść 15.01 Na wizytę i jeśli potwierdzimy ciążę i glukoza znów będzie wysoka, to wtedy zrobimy test nietolerancji glukozy.
    W necie się naczytałam, że wysoki cukier w 1 trymestrze może powodować powazne wady rozwojowe i jestem przerażona. Czy ktoś był w takiej sytuacji jak ja? Co robić?

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Gosha1510 Przyjaciółka
    Postów: 99 57

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie reguluje dieta, poczytaj o cukrzycy ciazawej. 6 posilkow, ostatni doslownie przed pokozeniem sie spac, kanapka lekka cokolwiek. I zebys sobie nie robila przerw dluzszych niz 7_8 godz w nocy.


    f94885cdbcf6989bacbdb94751e959fc.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 9 marca 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też wyszedł podwyższony cukier na czczo. Dziewczyny poradźcie jaka jest wasza dieta? Jak czytam o tej cukrzycy ciążowej to widzę że wszystko co do tej pory jadłam jest zakazane. Przeraża mnie to☹️

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ