X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wyniki testu pappa
Odpowiedz

Wyniki testu pappa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś w necie wyczytałam, że wysokie wolne beta hcg świadczy o dziewczynce a niższe wyniki zarówno beta hcg jak i białka pappa świadczą o chłopcu.

    Jakie miałyście wyniki w MoM, a jakiej płci dzieciątko nosicie pod sercem. Jestem ciekawa, czy ta teoria ma jakiś sens.

    Mi wyszło beta hcg 2084 MoM, a pappa 1356 MoM, lekarz stwierdził na prenetalnych, że nic nie wskazuje na chłopca, czyżby ta teoria była słuszna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 11:53

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ