X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wyniki morfologi- prosze o pomoc
Odpowiedz

Wyniki morfologi- prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 17:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz sie co martwic,bo wyniki nie odbiegają duzo od normy..Od oceny jest lekarz i na pewno wszystkie wyniki jakos ze sobą musza współgrać ,żeby wystawi ocenę całego badania.
    Spokojnie,wg.mnie jest w normie..Tez na wynikach miałam tu
    za dużo..tam troche za Malo,a lekarz stwierdził,ze wyniki bardzo dobre.
    Nie masz co się martwić,naprawde..Możesz spac spokojnie i ze spokojem czekaj do wizyty:)

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normy dla kobiet w ciąży są nieco inne, jeśli nie odbiegają bardzo od normy to jest ok. Gdyby jednak była duża różnica, wówczas można bardzo się niepokoić. Jednak z mojego doświadczenia, przy wynikach krwi nawet jak są w normie, to lekarz zaleca jednak brać jakieś witaminy na zapas typu żelazo, magnez itp.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ