X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wyniki Krwi martwie się
Odpowiedz

Wyniki Krwi martwie się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 1 lipca 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć słuchajcie odebrałam dzisiaj wyniki krwi : B hcg wg norm laba na skraju tak 8545, progesteron 30, no i moje zmartwienie Glukoza 97 .... miałam cukier badany pzred ciążą i był wnormie a teraz taki wysoki. Spotkałyscie się z taka prawidłowoscią ?

    Bardzo się boje nei ukrywam bardzo długo starm sie o dziecko

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Slonko92 Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 1 lipca 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest jakaś ekstremalna wartość, troszkę powyżej normy, ale myśle ze nie ma o co panikować. Może po prostu wieczorem przed badaniem sobie trochę pofolgowałaś ze słodkościami. Wyniki oczywiście najlepiej zinterpretuje lekarz, ale myśle ze warto poczytać czego nie robić przed badaniem glukozy i spróbować jeszcze raz. :) spokojnie. :)
    A właśnie, to chyba nawet nie jest wartość powyżej normy tylko zbliżona do górnej granicy, to tym bardziej szkoda Twoich nerwów! Wszystko jest dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 15:04

    Auricomka lubi tę wiadomość

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 1 lipca 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a beta i progesteron? przełom 5/6

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Slonko92 Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojedyncze badanie poziomu Beata hcg nie daje pełnego obrazu, najlepiej powtórzyć to badanie w odstępie 48h, ważne aby był przyrost. :) natomiast jeśli chodzi o progesteron, ten hormon wydzielany jest skokowo w ciągu dobry, ciężko uznać czy ta wartość była najwyższa w ciągu dnia, ale nawet jeśli nie to jego norma do 12 tc to 9 - 47 ng/ml. :)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Cześć słuchajcie odebrałam dzisiaj wyniki krwi : B hcg wg norm laba na skraju tak 8545, progesteron 30, no i moje zmartwienie Glukoza 97 .... miałam cukier badany pzred ciążą i był wnormie a teraz taki wysoki. Spotkałyscie się z taka prawidłowoscią ?

    Bardzo się boje nei ukrywam bardzo długo starm sie o dziecko

    Co jesz na co dzień?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie to odzywaim się raczej zdrowo i nie jem słodyczy. Dużo warzyw mięsko. Teraz ogólnie słabo jem bo nie mam apetytu. Ale tak sobie pomyślałam że przed badaniem miałam bardzo stresująca sytuację -awarie auta przy autostradzie i szłam poboczem na stację benzynowa w pełnej panice i może stres mógł zwiększyć ta glukoze

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    W zasadzie to odzywaim się raczej zdrowo i nie jem słodyczy. Dużo warzyw mięsko. Teraz ogólnie słabo jem bo nie mam apetytu. Ale tak sobie pomyślałam że przed badaniem miałam bardzo stresująca sytuację -awarie auta przy autostradzie i szłam poboczem na stację benzynowa w pełnej panice i może stres mógł zwiększyć ta glukoze

    Zdrowo to pojęcie względne. Wynik glukozy to żółte światło dla Ciebie.

    Na początek wystarczą dwa proste zabiegi:

    1. Odstawić całkowicie sklepowe, przetworzone żarcie (w tym cukier) i WSZYSTKO przygotowywać w domu.
    2. Absolutnie i całkowicie odstawić zboża - wszystkie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 1 lipca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glukozę miałam badana też tydzień temu i wynik 70. Myślę że ten teraz wynikał że stresu tak też mówi moja lekarka. Mam powtórzyć za tydzien.
    Jem mało zbóż słodycze i potrawy przetworzone jedynie okazjonalnie w sensie urodziny itf.mnie zastanawia taki nagły skok bardziej. W tydzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 23:04

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lipca 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Glukozę miałam badana też tydzień temu i wynik 70. Myślę że ten teraz wynikał że stresu tak też mówi moja lekarka. Mam powtórzyć za tydzien.
    Jem mało zbóż słodycze i potrawy przetworzone jedynie okazjonalnie w sensie urodziny itf.mnie zastanawia taki nagły skok bardziej. W tydzień

    To w takim razie zbadaj jeszcze raz i będziesz wiedzieć już na pewno :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ