X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wyniki badań różyczka i toksoplazmoza. Pomożecie?
Odpowiedz

Wyniki badań różyczka i toksoplazmoza. Pomożecie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lena955 Autorytet
    Postów: 267 117

    Wysłany: 14 marca 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z wiadomych względów nie mam możliwości konsultowania jak na razie wyników, które dzisiaj odebralam z lekarzem. Pomożecie? Trochę się niepokoje bo w Internecie nie ma zbyt wiele informacji.

    Różyczka igg 38,8
    Igm 0,28

    Toxoplasma igg 0,1
    Igm 0,07

  • Desperatka_87 Autorytet
    Postów: 676 396

    Wysłany: 14 marca 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko ok, a ta różyczka IGG 38,8 oznacza, że w przeszłości przechodziłaś już różyczkę :)

    Szymon urodzony 08.04.2021 g. 12.15 waga 3950g wzrost 59cm
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Pierwsza ciąża- Aniołek 13 tc (10.04.2020)
    2nn39jcg7m3w65mu.png


  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 14 marca 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie koniecznie musiałaś przechodzić różyczkę - jeśli byłaś szczepiona też masz przeciwciała.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Lena955 Autorytet
    Postów: 267 117

    Wysłany: 14 marca 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny za odpowiedź. Nie przechodziłem różyczki. Byłam szczepionka. Pozdrawiam :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ