X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr wyniki badań pierwszego trymestru
Odpowiedz

wyniki badań pierwszego trymestru

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sylwiaaaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 listopada 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jestem tu nowa, to moja pierwsza ciąża, dwa dni temu robiłam pierwsze badania, i dziś dostałam wyniki (online), które strasznie mnie zmartwiły. W kilku pozycjach mam komentarz lekarza, że muszę się z nim skonsultować. Wizytę miałam zaplanowaną na 26.11, ale nie wiem, czy to nie będzie za późno??
    Wyszło mi między innymi:
    różyczka IGg - 63
    toksoplazmoza IGg - 0,1
    krew w moczu
    za mała ilość: hemoglobina, hematokryt, MCV, MCH.

  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja na Twoim miejscu skonsultowalabym sie z lekarzem wczesniej, pewnie zastosuje jakies witaminy, albo leczenie, zeby poprawic Twoje wyniki krwi i moczu. Mysle, ze nie masz się co stresowac, ale wczesniejsza wzyta na pewno nie zaszkodzi :) A który to tydzien?

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • Sylwiaaaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 listopada 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 :)

  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 16 listopada 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ