X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wszystko przesolone???
Odpowiedz

Wszystko przesolone???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 8 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie :)

    Jestem we wczesnej ciazy i od kilku dni wszystko jest dla mnie przesolone. Poprostu czuje sama sól w potrawach. Okropność :(
    Czy ktoraś z was miala takie objawy. Czy to mozliwe ze mam za duzo soli w organiźmie? Pozdrawiam

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 8 października 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i moja siostra (obie jesteśmy w tym samym czasie w ciąży) mamy problem z doprawianiem potraw ponieważ już nie raz coś przesoliłam także proszę zawsze by ktoś inny przyprawiał. To że jesz i czujesz sól to nie miałam wcale.

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 11 października 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak mam :P dziś jadłam zupkę u mojej teściowej (rewelacyjnie gotuje) i myślałam że nie dojem :P taka słona była :P

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • agnieszka1804 Koleżanka
    Postów: 31 7

    Wysłany: 7 listopada 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    Witam serdecznie :)

    Jestem we wczesnej ciazy i od kilku dni wszystko jest dla mnie przesolone. Poprostu czuje sama sól w potrawach. Okropność :(
    Czy ktoraś z was miala takie objawy. Czy to mozliwe ze mam za duzo soli w organiźmie? Pozdrawiam

    Ja dzisiaj miałam za słone ziemniaki, a posolilam jak zwykle przy gotowaniu :-) Może organizm uznaje, ze sol jest teraz dla nas niewskazana? Co ciekawe, żółte sery tez przestały mi smakowac...

    "Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."...
  • anetaa1607 Autorytet
    Postów: 342 375

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja myślałam że mi się tylko wydaje bo moja mama z kolei gotuje takie "jałowe" jedzenie i jak chodzimy z moim partnerem na obiad to zawsze sobie dosalamy,doprawiamy itd a ostatnio jak mama pyta" i jak" to za każdym razem idealnie mi pasuje a czasem nawet mówie że przesolone,gdzie mój partner dalej dosala...

    Julcia
    05.05 1766g (31tyg3dni)
    89fa27c30b.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 7 listopada 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak szuszu wszystko przesalam,a wczesniej wolalam potrawy bardziej " jalowe". Co gorsza ja tego nie czuje,a moj maz,ktory lubi slono przeciera oczy ze zdumienia,bo czasem nawet dla niego jest za slono. Teraz on wszystko doprawia,bo boje sie sobie zaszkodzic przez to,ze nie czuje jak mocno sole.

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG! A myślałam,że to ze mną jest coś nie tak bo przesalam i to niechcący :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ