X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr wolno rozwijająca się ciąża
Odpowiedz

wolno rozwijająca się ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam nowy temat bo moja sytuacja jest dość nietypowa i może któraś z was będzie mi coś w stanie doradzić.
    @ miałam 30czerwca cykle mam ok 31dni. Według of, który uwzględnia owu jestem w 8tc.
    Bety: data - wynik
    30.07 - 26
    01.08 - 46
    12.08 - 3347
    14.08 - 4042
    18.08 - 4939
    20.08 - 5815
    Więc przyrosty od 12 nie za fajne. Usg miałam 19.08 widoczny pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym 5mm, więc na logikę zdecydowanie za mało. Dziś usg pęcherzyk 7,5mm i nie rozumiem co się dzieje? Nie zrozumcie mnie źle, marzę żeby ciąża się skończyła dobrze, ale nie ma szans żebym zaszła później. Więc dlaczego pęcherzyk rośnie? Czy któraś z was miała taką sytuację? Czy jest waszym zdaniem szansa? Ginek raczej mi nie dawała nadziei i mówiła, że możliwe że mamy do czynienia z jakąś wadą rozwojową ... Czy któraś z was ma pomysł co się dzieje?

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może się zdarzyc tak,że jest puste jajo....wtedy niestety nic z tym sie nie da zrobić. Odczekaj tydzień, powtórze usg i wtedy zobaczysz. Od pewnego tygodnia ciazy nie ma juz takich przyrostów jak na początku i wtedy sprawdza sie wszystko na usg. Na bete juz teraz nie zwracaj uwagi bo jest niewiarygodna. Zrób jeszcze raz usg na dobrym sprzęcie.

    Krysti, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja warto poczekać ,wspieram trzymam kciuki mocno .:*

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czy jeżeli jajo jest puste nie powinno ona być już większe?

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ