X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wolne bicie serca
Odpowiedz

Wolne bicie serca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola95 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 lutego 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj pierwsza wizyta u lekarza. Rano po stosunku wystapilo delikatne plamienie. Ginekolog stwierdziła, ze to normalne po stosunku, więc troche mnie uspokoila, ale na usg powiedziała, że mam delikatnie odklejona kosmowke i ze serce bije, ale wolno do tego stopnia, ze nawet nie moze jeszcze tego zmierzyć. To 6 tydzień ciąży i stwiedzila, ze moze to byc spowodowane tym, ze serce dopiero co zaczęlo bic. Czy któraś z Was miala podoba sytuację? Bardzo sie martwie. Beta z wtorku 21300 i powiedziala, ze jest bardzo ladna i maluch wielkosciowo odpowiada 6 tygodniowi. Kolejna wizyta dopiero za 2 tygodnie...

  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 327

    Wysłany: 14 lutego 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak serduszko zaczyna bić to jest wolniejsze ja w 6 tyg nawet zarodka nie miałam pojawił się w 8 poczekaj spokojnie. Badałas progesteron? Powinnaś brać luteinę albo duphaston ja przy plamieniach miałam kolosalne dawki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2019, 13:10

    27a73b5519.png
  • mila_88 Ekspertka
    Postów: 129 125

    Wysłany: 14 lutego 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie serduszko też biło za wolno: CRl 2,3mm, a FHR 63. Trzy dni wcześniej w ogóle nie było widać zarodka, więc możliwe, że dopiero się rozkręcało...

    Okaże się na następnej wizycie. Pola, trzymam kciuki:)

    2019.11.14 dwa bijące serduszka
    2019.12.27 dziewczynki;)
    2020.06.18 po drugiej stronie lustra;-)

    ponad 4 lata starań; 2019.02. poronienie 9tc
  • Pola95 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 lutego 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dostałam Duphaston, ale plamienie na szczęście bylo tylko wczoraj i dzis juz nic. Mam brać 3 razy dziennie.

  • Szalona 27 Przyjaciółka
    Postów: 129 36

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jest tu ktoś jeszcze ?

    Szalona 27
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ