X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Witaminy w pierwszym trymestrze
Odpowiedz

Witaminy w pierwszym trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julka99 Autorytet
    Postów: 322 290

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie witaminy ciążowe polecacie w pierwszym trymestrze ciąży, obowiązkowo żeby w składzie miały metylowany kwas foliowy ❤️

    https://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5erotnsvky.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3skjouf04tpy1.png

    👩🏼 ’99 r.
    03.07.2018 - Mikołaj 🧒🏼💙
    21.09.2021 - Ignaś 👼🏼🤍
    09.02.2022 - Aniołek 👼🏼🤍
    03.04.2022 - ⏸🌈
    13.04.2022 - 🔘 8mm 😍
    25.04.2022 - 👶🏼 0,74cm i ❤️ (6+6 z om, 6+4 z usg)
    16.05.2022 - 👶🏼 3,16cm (9+6) ❤️
    MTHFR (hetero)
    PAI-1 (homo)
    💊 Euthyrox N50, acard 75, duphaston, pregna , neoparin 0,4
  • Andżelikax Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 lipca 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wiem że wątek był stworzony dosyć dawno ale może komuś się jeszcze przyda 😄 ja polecam "prenacare complete dla kobiet w ciąży i karmiących piersią"

  • polcia.es Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Pani ginekolog przepisała Prenatal uno :) Do tego sama suplementuje inozytol i mówiła, że śmiało mogę brać, ale u mnie niedoczynność tarczycy i pcos, przez co mam tez zwiększoną dawkę euthyroxu, ale to inna bajka :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ