X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wielkość zarodka
Odpowiedz

Wielkość zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 2 tyg temu byłam na usg , które pokazało ze jestem w 7 T 1 d ciąży i to się faktycznie pokrywa z miesiączka , bo wiem kiedy wystąpiła owulacja . Zarodek miał 10.39 mm natomiast po 2 tyg na usg u innego doktora , nie będę ukrywać ze sprzęt gorszy … zarodek ma 1 cm76 mm i wiek ciążowy 8 t 2 dzień a powinien być 9 tydzień . Serduszko biło , zarodek nawet już się poruszał … ale wydaje mi się ze po 2 tyg to powinien mieć już ponad 2 cm napewno. Nie wiem co myśleć , ten lekarz stwierdził ze jest w porządku , ze to usg takie jest i 1 mm czasami robi duża różnice i jest błąd pomiaru . Ale 6 dni to jednak chyba duża różnica na tym etapie ciąży ….pomóżcie bo następna wizyta za 2 tyg a nie chce chodzić co 2 dni na usg …

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2021, 15:29

  • Kasia86 Przyjaciółka
    Postów: 111 43

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Na dwóch różnych sprzętach wynik zawsze prawie zawsze będzie różny. Ja niedawno robiłam genetyczne a 3 dni wcześniej u swojego lekarza i ciążą między jednym a drugim usg też tydzień różnicy.

    h44eugpjsrlghhn9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ