X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wielkość pęcherzyka w 4+6tc
Odpowiedz

Wielkość pęcherzyka w 4+6tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluska ja też siedzę juz od tygodnia na L4. Owulkę miałam około 21.07 więc jedziemy prawie na tym samym wózku :) W zeszły pon betę miałam 106, w czwartek 428. No i planuję jutro pójść zrobić kolejny raz, bo w czwartek wizyta u gina :)
    Myślę, że Twoja beta jest jak najbardziej dobra :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co powie pracodawca, narazie powiedziałam że boli mnie brzuch i mnie badają. Pracuję od grudnia więc w sumie całkiem świeża praca. W każdym razie nie mam zamiaru się przejmować.
    Najważniejszy jest teraz mój bąbelek.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym roku w maju zaszłam w ciążę, która była ogromnym zaskoczeniem dla mnie, a jeszcze wiekszym dla lekarzy. Do końca maja byłam na próbnej, 3miesięcznej umowie. Nie chciałam nikomu mówić, bo bałam się, że mnie zwolnią i co ja zrobię w ciąży, bez pracy? Plamiłam od samego początku, brałam duphaston ale do pracy chodziłam. Jak już chciałam wszystkim powiedzieć, wiedzieli, że mam wizytę u gina to wtedy dowiedziałam się, że poroniłam i nie było mnie w pracy ponad miesiąc. Obiecałam sobie, że jeśli uda nam się po raz drugi zajść w ciążę to cały świat nie będzie mieć dla mnie znaczenia. Nie będę się niczym i nikim przejmować. W pon tydzień temu zrobiłam betę, we wtorek miałam pierwszą wizytę u mojej ginekolog i od środy jestem już na L4. Jak będzie trzeba to będę leżeć, jeść i czekać cierpliwie do kwietnia aż na świecie pojawi się mój mały Maczek :) Dziecko jest dla mnie najważniejsze na świecie, reszta to dodatki :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w zeszłym roku zaszłam w ciążę, ze względu na moje inne schorzenia dostałam również od razu zwolnienie więc pracodawca dowiedział się automatycznie. Kierowniczka tłumaczyła mi że lekarze to panikują i zabezpieczają się dając tak wcześnie zwolnienia. No i mimo zwolnienia pracowałam żeby nie stracić pracy, kosztowało mnie to sporo wysiłku i stresu (pracowałam tam 7 rok). Po 3 m-cach poroniłam i zawalił się cały mój świat. Pracodawca mnie zdegradował i potraktował gorzej niż nowych pracowników. Niby miałam gdzie wrócić ale postanowiłam zmienić pracę.
    Teraz już wiem, że praca jest tylko pracą nie ta to inna.
    Każda z nas ma prawo mieć dzieci i nie każda może do porodu biegać do pracy.

    Fasia lubi tę wiadomość

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej tak czytam ze chodzilyscie na badanie krwi i mysle czy tez nie powinnam isc zrobic. trzeba do tego byc naczczo?

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj miałam 1wsze usg- belly pokazuje 5+6tc pęcherzyk ma 13 mm ale serduszka jeszcze nie można wyczuć, za 2 tygodnie mam następne usg, wszystko sie wyjasni :)
    doktorka mówiła że nie mozliwe że to koniec 6 tyg, że to wygląda jak na 5 tydzień, ale to pewno liczą od zapłodnienia, no bo jak inaczej mam to rozumieć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 20:31

    Fasia lubi tę wiadomość

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1991 wrote:
    hej tak czytam ze chodzilyscie na badanie krwi i mysle czy tez nie powinnam isc zrobic. trzeba do tego byc naczczo?
    Do zrobienia bety nie musisz być na czczo.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ