X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Widoczny brzuszek w 7 tygodniu
Odpowiedz

Widoczny brzuszek w 7 tygodniu

Oceń ten wątek:
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Jestem w 7 tyg ciąży i wyskoczył mi brzusio, nawet spory jak stanę bokiem :)
    U mnie w rodzinie są uwarunkowania genetyczne na bliźniaki. Moja mama jest z bliźniaków i mojej babci rodzeństwo. Podejrzewam, że może te podwójne szczęście spotkać i mnie. Niestety mieszkam w UK i tutaj na pierwsze USG mogę liczyć dopiero ok 12-16 tygodnia :( Powiedzcie czy którejś z was na początku wyskoczył tak brzuszek i okazało się że jest w ciąży mnogiej ? Oczywiście biorę pod uwagę, że ewentualnie mogą być to wzdęcia.

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    są to na pewno wzdęcia, brzuch może widać na początku 3go miesiąca. Ja tez jestem w 7 tyg. i wieczorami mi wypycha ale to wzdecia i macica która cały czas pracuje.

    Kasandra, Krysti lubią tę wiadomość

    qq873e5erivgw16d.png
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuszek widoczny jest cały czas rano i wieczorem . Mój proces trawienia przebiega jak najbardziej prawidłowo, nie odczuwam wzdęć tak jak to miało czasami miejsce przed ciążą.

  • Katje Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauważyłam delikatne wybrzuszenie w 8 tc. Jak wciągam brzuch to i tak troche wybrzuszenia zostaje /a miałam całkiem płaski brzuch przed zajściem/ ale faktem też jest, że wzdęcia towarzyszą mi jak nigdy :-)

    I love the person I've become,
    because I fought to become Her.
    I'm a believer.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko powiem, że wydaje mi się, że to sprawa indywidualna. Moja kolezanka z pracy już w 8 tygodniu miała delikatny brzuszek:) I raczej nie wygladał na taki od wzdęć ;)

  • Sergi Znajoma
    Postów: 26 42

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patixx, u mnie było widać już zaokrąglenie w 6 tygodniu! ;) Tylko że jestem w drugiej ciąży więc mówią, że szybciej widać niż w pierwszej... No i byliśmy prywatnie z mężem na early scan, żeby potwierdzić ciążę, mamy jedno dzieciątko w brzuszku :-)

    xrotvkcb9ek2zzk2.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 7tyg + 4dni, nie mam wzdec, ale jak wciagne brzuch to podbrzusze tak jakby 'zostaje', a wczesniej robilo sie wglebienie jak wciagalam.
    Nie moge sie doczekac prawdziwego brzucha ;D

    karm3lka, Anoolka, dzastina2005 lubią tę wiadomość

  • ninkapa Autorytet
    Postów: 657 866

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja jestem w 9 tyg ciazy a brzuch mam strasznie duzy to jest moja 3 ciaza ale od 1-wszej ciazy brzuch bardzo szybko mi rosl do okolo 20 tyg mialam naprawde pokazny brzuszek pozniej wszystko sie stabilizowalo rozniez jak moje niektore poprzedniczki mieszkam w UK....
    Fajnie by bylo gdyby istnial watek dla mam rodzacych w wakacje lipiec/sierpien bo moglybysmy pisac ze soba regularnie i wspierac sie wzajemnie a moze taki istnieje a ja jestem nowa i swieza i nic o tym nie wiem??

    Pozdrawiam

    relgh371blt2rdpa.png

    relgsg18glt7yrrj.png

    1usa9vvjzcjrn0lc.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 8t+2 no i spodnie są przyciasnawe, muszę się zacząć powoli przepraszać z biodrówkami, których nieznoszę

  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) piszę tu o raz pierwszy :)
    Ja jestem w 10 tygodniu ciąży i to już drugiej :) ale jeszcze się boję ze coś się może wydarzyć No i Moje spodnie też trochę przyciasne, czyli czas na zakupy :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Kinkin Koleżanka
    Postów: 45 67

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to zdecydowanie brzuszek za szybko rośnie... :)

    9ewngzu303gw9x57.png[/url]
  • Natalina Koleżanka
    Postów: 31 134

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze nic nie widać,lekkie zaokrąglenie ale to pewnie za sprawą pracującej macicy,i wzdęć ;/.. :D

    strawberry marg lubi tę wiadomość

    Natalia
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi dziewczyny. Na USG okazało się, że ciąża pojedyncza. Teraz jestem w 12 tygodniu a brzusio się powiększył prawie dwukrotnie :) Chyba będę sporą ciężaróweczką :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Ja też mam raczej wzdęcia i to wieczoram bardziej brzuszek się robi spuchnięty taki,

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 12 lutego 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Kochana, w zeszlym roku bylam w ciazy blizniaczej i bardzo szybko wyskoczyl mi brzuszek (ok. 4ego tygodnia ciazy), obecnie jestem w ciazy "pojedynczej" i tez mam juz widoczny brzuszek :) mysle, ze wszystko zalezy od budowy ciala:) A moze wyniki bety moglyby ci wskazac ewentualnie na ciaze blizniacza? bo rzeczywiscie masz predyspozycje rodzinne :)
    Zycze samych sukcesow i spokojnej, nudnej ciazy :)

    patixx wrote:
    Witam :) Jestem w 7 tyg ciąży i wyskoczył mi brzusio, nawet spory jak stanę bokiem :)
    U mnie w rodzinie są uwarunkowania genetyczne na bliźniaki. Moja mama jest z bliźniaków i mojej babci rodzeństwo. Podejrzewam, że może te podwójne szczęście spotkać i mnie. Niestety mieszkam w UK i tutaj na pierwsze USG mogę liczyć dopiero ok 12-16 tygodnia :( Powiedzcie czy którejś z was na początku wyskoczył tak brzuszek i okazało się że jest w ciąży mnogiej ? Oczywiście biorę pod uwagę, że ewentualnie mogą być to wzdęcia.

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 5 tyg. i mój brzuch jest strasznie wydęty...Nie mogę go nawet wciągnąć...:( nie wiem czy to tak normalnie?

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w drugiej ciąży i już spodnie zrobiły się ciasnawe. Co do widoczności to ciężko stwierdzić bo ja do szczupłych nie należę, więc zawsze mam brzuszek :)

  • marysia77 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 lutego 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mysle ze to sprawa indywidualna ja jestem w trzeciej ciazy i mimo ze jestem bardzo szczupla brzuszek zaczynal byc widoczny ok 18-20 tyg :) teraz tez jeszcze plasko :)

    kasia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtajcie jestem w 8 tyg 2 d ciazy i tez juz mam brzuszek . Mdlosci mialam moze z 3 razy na poczatku . Apetyt wiekszy ale wzdec nie mam :D

  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 17 lutego 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to głodna jestem ale nic mi nie smakuje;/ a jak zjem to od razu czuję mdłości...brzuszek też trochę większy bo skórzanych spodni nie potrafię zapiąć, więc z jedzenia nie przytyłam, macica się powiększyła.

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ