X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Widoczny brzuszek w 7 tygodniu
Odpowiedz

Widoczny brzuszek w 7 tygodniu

Oceń ten wątek:
  • anka_szklanka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie się ciesze że nie tylko ja mam ogromny brzuch ... Na początku myslalam że to wzdęcia, później ze to woda zatrzymuje się ale teraz chyba moge twierdzić że to może być brzuszek ciążowy... Jestem dopiero w 6 tyg a wyglądam jak w 3 miesiącu przynajmniej... Ale tez zdaje sobie sprawę ze oprócz brzuszka ciążowego moga to tez byc wzdęcia, kurcze nigdy nie mialam z tym problemów a teraz jest masakra , pije wodę, jem jabłka, jem jogurty i trochę pomaga... Dziś ubzdurałam sobie że może mam taki brzuch bo może to cos z cukrzycą, przypomniało mi się że moja ciocia po 2 ciazach miala problem z cukrzyca i zostal jej olbrzymi brzuch , a narazie nie chce jej dopytywać o szczegoly bo nie powiedzialam jeszcze wszystkim że jestem w ciąży. Ale w piątek idę zrobić badania a we wtr idę do ginekologa i sie dopytam, narazie nie przejmuje sie na zapas. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :)

    Ja jestem w 8 tygodniu i brzusio widać. Położna powiedziała, że to przez moją szczupłą sylwetkę będzie widać bardziej, ale na pierwszej wizycie u lekarza nie stwierdzono bliźniaków bo to było za wcześnie i tylko mówił, że widoczny jest pęcherzyk. 2 czerwca się dopiero dowiem, ale u mnie w rodzinie to tylko moja Ciocia miała bliźniaki więc nie wiem czy u mnie to będzie możliwe, bo ze strony rodziny mojego narzeczonego nikt nie miał bliźniaków. Ale jeśli będzie ciąża mnoga to nie ma co się przejmować, będzie to podwójne szczęście! :)

    Pozdrawiam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 7 tygodniu dziewczeta to dziecko mierzy okolo centymetra, wiec to co teraz widziecie to efekt dzialania hormonow i zatrzymania wody plus spowolnienie pracy jelit.. mi tez sie wydawalo ze to brzuszek ciazowy, ale to raczej takie nadmuchanie bylo.. teraz u mnie w 14 tyg powoli zaczyna sie uwypulkac.. ale powoli.. a dziecko ma juz 10cm :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan mnie też się tak wydaje na tym etapie to bardziej wzdęcia, czy tak jak piszesz zatrzymanie wody.
    U mnie brzuszek staje się już widoczny a babelek tydzień temu ważył 170g <3

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ