X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Widoczny brzuszek w 7 tygodniu
Odpowiedz

Widoczny brzuszek w 7 tygodniu

Oceń ten wątek:
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Jestem w 7 tyg ciąży i wyskoczył mi brzusio, nawet spory jak stanę bokiem :)
    U mnie w rodzinie są uwarunkowania genetyczne na bliźniaki. Moja mama jest z bliźniaków i mojej babci rodzeństwo. Podejrzewam, że może te podwójne szczęście spotkać i mnie. Niestety mieszkam w UK i tutaj na pierwsze USG mogę liczyć dopiero ok 12-16 tygodnia :( Powiedzcie czy którejś z was na początku wyskoczył tak brzuszek i okazało się że jest w ciąży mnogiej ? Oczywiście biorę pod uwagę, że ewentualnie mogą być to wzdęcia.

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    są to na pewno wzdęcia, brzuch może widać na początku 3go miesiąca. Ja tez jestem w 7 tyg. i wieczorami mi wypycha ale to wzdecia i macica która cały czas pracuje.

    Kasandra, Krysti lubią tę wiadomość

    qq873e5erivgw16d.png
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuszek widoczny jest cały czas rano i wieczorem . Mój proces trawienia przebiega jak najbardziej prawidłowo, nie odczuwam wzdęć tak jak to miało czasami miejsce przed ciążą.

  • Katje Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauważyłam delikatne wybrzuszenie w 8 tc. Jak wciągam brzuch to i tak troche wybrzuszenia zostaje /a miałam całkiem płaski brzuch przed zajściem/ ale faktem też jest, że wzdęcia towarzyszą mi jak nigdy :-)

    I love the person I've become,
    because I fought to become Her.
    I'm a believer.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko powiem, że wydaje mi się, że to sprawa indywidualna. Moja kolezanka z pracy już w 8 tygodniu miała delikatny brzuszek:) I raczej nie wygladał na taki od wzdęć ;)

  • Sergi Znajoma
    Postów: 26 42

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patixx, u mnie było widać już zaokrąglenie w 6 tygodniu! ;) Tylko że jestem w drugiej ciąży więc mówią, że szybciej widać niż w pierwszej... No i byliśmy prywatnie z mężem na early scan, żeby potwierdzić ciążę, mamy jedno dzieciątko w brzuszku :-)

    xrotvkcb9ek2zzk2.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 7tyg + 4dni, nie mam wzdec, ale jak wciagne brzuch to podbrzusze tak jakby 'zostaje', a wczesniej robilo sie wglebienie jak wciagalam.
    Nie moge sie doczekac prawdziwego brzucha ;D

    karm3lka, Anoolka, dzastina2005 lubią tę wiadomość

  • ninkapa Autorytet
    Postów: 657 866

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja jestem w 9 tyg ciazy a brzuch mam strasznie duzy to jest moja 3 ciaza ale od 1-wszej ciazy brzuch bardzo szybko mi rosl do okolo 20 tyg mialam naprawde pokazny brzuszek pozniej wszystko sie stabilizowalo rozniez jak moje niektore poprzedniczki mieszkam w UK....
    Fajnie by bylo gdyby istnial watek dla mam rodzacych w wakacje lipiec/sierpien bo moglybysmy pisac ze soba regularnie i wspierac sie wzajemnie a moze taki istnieje a ja jestem nowa i swieza i nic o tym nie wiem??

    Pozdrawiam

    relgh371blt2rdpa.png

    relgsg18glt7yrrj.png

    1usa9vvjzcjrn0lc.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 8t+2 no i spodnie są przyciasnawe, muszę się zacząć powoli przepraszać z biodrówkami, których nieznoszę

  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) piszę tu o raz pierwszy :)
    Ja jestem w 10 tygodniu ciąży i to już drugiej :) ale jeszcze się boję ze coś się może wydarzyć No i Moje spodnie też trochę przyciasne, czyli czas na zakupy :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Kinkin Koleżanka
    Postów: 45 67

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to zdecydowanie brzuszek za szybko rośnie... :)

    9ewngzu303gw9x57.png[/url]
  • Natalina Koleżanka
    Postów: 31 134

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze nic nie widać,lekkie zaokrąglenie ale to pewnie za sprawą pracującej macicy,i wzdęć ;/.. :D

    strawberry marg lubi tę wiadomość

    Natalia
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi dziewczyny. Na USG okazało się, że ciąża pojedyncza. Teraz jestem w 12 tygodniu a brzusio się powiększył prawie dwukrotnie :) Chyba będę sporą ciężaróweczką :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Ja też mam raczej wzdęcia i to wieczoram bardziej brzuszek się robi spuchnięty taki,

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 12 lutego 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Kochana, w zeszlym roku bylam w ciazy blizniaczej i bardzo szybko wyskoczyl mi brzuszek (ok. 4ego tygodnia ciazy), obecnie jestem w ciazy "pojedynczej" i tez mam juz widoczny brzuszek :) mysle, ze wszystko zalezy od budowy ciala:) A moze wyniki bety moglyby ci wskazac ewentualnie na ciaze blizniacza? bo rzeczywiscie masz predyspozycje rodzinne :)
    Zycze samych sukcesow i spokojnej, nudnej ciazy :)

    patixx wrote:
    Witam :) Jestem w 7 tyg ciąży i wyskoczył mi brzusio, nawet spory jak stanę bokiem :)
    U mnie w rodzinie są uwarunkowania genetyczne na bliźniaki. Moja mama jest z bliźniaków i mojej babci rodzeństwo. Podejrzewam, że może te podwójne szczęście spotkać i mnie. Niestety mieszkam w UK i tutaj na pierwsze USG mogę liczyć dopiero ok 12-16 tygodnia :( Powiedzcie czy którejś z was na początku wyskoczył tak brzuszek i okazało się że jest w ciąży mnogiej ? Oczywiście biorę pod uwagę, że ewentualnie mogą być to wzdęcia.

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 5 tyg. i mój brzuch jest strasznie wydęty...Nie mogę go nawet wciągnąć...:( nie wiem czy to tak normalnie?

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w drugiej ciąży i już spodnie zrobiły się ciasnawe. Co do widoczności to ciężko stwierdzić bo ja do szczupłych nie należę, więc zawsze mam brzuszek :)

  • marysia77 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 lutego 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mysle ze to sprawa indywidualna ja jestem w trzeciej ciazy i mimo ze jestem bardzo szczupla brzuszek zaczynal byc widoczny ok 18-20 tyg :) teraz tez jeszcze plasko :)

    kasia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtajcie jestem w 8 tyg 2 d ciazy i tez juz mam brzuszek . Mdlosci mialam moze z 3 razy na poczatku . Apetyt wiekszy ale wzdec nie mam :D

  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 17 lutego 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to głodna jestem ale nic mi nie smakuje;/ a jak zjem to od razu czuję mdłości...brzuszek też trochę większy bo skórzanych spodni nie potrafię zapiąć, więc z jedzenia nie przytyłam, macica się powiększyła.

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ