X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wczesna ciąża - USG
Odpowiedz

Wczesna ciąża - USG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • New_Girl Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Ostatnią miesiączkę miałam 7.11 , cykle regularne 31 dni. Byłam u ginekologa 22.12 był pęcherzyk ciążowy 17mm z pęcherzykiem żółtkowym bez echa zarodka, ocenione na 6+1, co faktycznie się pokrywało z miesiączką. Od samego początku mam skurcze brzucha i krzyża, do tego lekkie zabarwienie śluzu, kawa z mlekiem.
    Byłam dzisiaj tj. 29.12 na USG. Wykazało echo zarodka z tętnem. Zarodek 4,3 mm określony na 6+1. O co chodzi? Czy zarodek się wolniej rozwija, że tydzień temu też było na 6+1?
    Szczerze mówiąc już sama nie wiem co mam myśleć. Martwię się tym, że mam te bóle i ten lekko zabarwiony śluz, mam takie dziwne przeczucie, że coś jest nie tak.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ