X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wczesna ciaza - dziwny zapach moczu
Odpowiedz

Wczesna ciaza - dziwny zapach moczu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 20 marca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was zauważyła/wyczula u siebie inna won moczu. Czy możliwe ze to sprawka hormonów?

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wąchałam go nawet. Ale czuć bardziej zapachy od strony intymnej jak się zwiększa wydzielina. Nie mówię że śmierdzi czy coś ale ja to wyczuwam.

    editchen lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Lilka1102 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od kilku dni specyficzny zapach moczu tak jak po antybiotyku * tak mi się kojarzy ;p ... i jest strasznie mętny . Okres mi się spóźnia ponad tydzień więc nie wiem czy moja odpowiedz będzie obiektywna :)

  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to być infekcja dróg moczowych. W ciąży częściej się przytrafiają. Najlepiej zrobić w takim przypadku badanie ogólne moczu.

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyczuwałam inny zapach moczu i strasznie mnie on drażnił na początku ciąży. Zmieniło się to po paru tygodniach i zapach moczu już nie jest tak intensywny. Może to tylko kwestia wyczulonego węchu, a może hormonów w moczu, albo jedno z drugim, ale mocz zdecydowanie miał inny zapach.

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznaję rację - około dwa tygodnie temu też tak miałam, że czułam inny zapach moczu, bardziej intensywny.. po trzech dniach chyba przeszło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metny mocz i ostry 'zapach' to moze byc na podłożu infekcyjnym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infekcji u mnie nie było:) i nawet nigdy nie miałam;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był moj pierwszy objaw..powiedziałam mężowi żeby wezwał hydraulika bo mi śmierdzi moczem z toalety ze pewnie skoro kibel zabudowany geberit to cos w tym odpływie...hydraulik przyjechał i mówi ze nic tu nie ma..i ze panie moja żona jak w ciąży była to jej tak przeszkadzało!! Hehe :-)
    Dodam ze badanie moczu i posiew ok teraz mi przeszło;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 20:50

  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurcze mam to samo, bardzo mi przeszkadza ten zapach, ale ja mama ogolnie węch psa gończego od 5 tyg.ciąży :-) i do tego moim zdaniem zmienił się naturalny zapach mojego ciała i to mi bardzo przeszkadza - lekarz powiedział, że to hormony i niestety nic nie zrobię,bo wiecznego kąpania czy ostro pachnących kosmetyków nie poleca

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy macie ciemniejszy kolor moczu w porównaniu do stanu sprzed ciąży? Bo mój jest naprawdę mocno żółty, a wcześniej bladzioch był :)

    editchen lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia mój jest bardzo, bardzo żółty i zapach ma intensywny.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • metax_a Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam to samo i szukałam przyczyny. Kibel czyściłam codziennie bo mi zapach nie odpowiadał i wyszło, że to przez mój mocz :/.

    0w28tj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pyt apropo badania ogolnego moczu, bo mi wyszlo w nim 500/ul leukocytow - z tego co juz zdazylam wyczytac, ze moze to byc stan zapalny? ale nie jestem pewna, jak ktoras moze mi wytlumaczyc o co chodzi z tymi leukocytami - bede wdzieczna :)

  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 8 października 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, ze czuję w moczu chlor :D badanie moczu wyszło ok, lekarz mówi, ze to przez hormony i wyczulony węch ;p

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Sanni Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo, nie wiem do czego ten zapach przyrównać, ale jest zdecydowanie inny i mnie mega drażni.Badanie moczu wyszło ok oprócz tego, że wykryto "liczne bakterie". Gin się tym nie przejął i na moje pytanie stwierdził, że nie trzeba z tym nic robić tylko więcej pić i powtórzyć badanie. eh..

    oar8csqvhd5ojqx6.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jadlyscie szparagi?? :D akurat sezon

    klz9df9hph2l42tn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chlor i domestosowy zapach to po szparagach. Przetestowałam na sobie i na mężu ;P

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy to możliwe żeby tak było czuć mocz ok. 6 dpo ?
    dzisiaj się zdziwiłam co tak śmierdzi w toalecie... a po 3 razie korzystania z wc zorientowałam sie ze to moj mocz ;/... nie mam chyba zadnej infekcji poniwaz nic mnie nie boli, nie szczypie itp..

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo..

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ