X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr W którym tygodniu spadek temperatury?
Odpowiedz

W którym tygodniu spadek temperatury?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 25 marca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy któraś z Was ma może dokładniejsze informacje na ten temat i mierzy temperaturę także w trakcie ciąży. Kiedy powinna się obniżyć? Wiem tyle, że w okolicach 3 miesiąca ale w którym tygodniu? Czy to powinien być nagły spadek, czy raczej powolny? Niepokoję się, bo jestem w 7 tygodniu, wcześniej tempka była np. 37,3, teraz waha się w okolicach 36,9 i ma lekką tendencję spadkową... Czy to normalne? Dodam, że piersi bolą mnie jakoś słabiej a poza tym nie mam żadnych innych objawów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 22:24

    201811152844.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio? Za przeproszeniem ale po jaka cholerę mierzysz temp będą juz w ciąży?????? Temp nawet podczas staran niewiele znaczy a co dopiero w ciąży. Po co tracisz sily na takie bzdury?????? Mam nadzieje, ze jest tu niewiele kobiet, które maja cos do powiedzenia w tym temacie, bo jest niedorzeczny.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, nie wiem co w tym niedorzecznego ale skoro nie masz nic do powiedzenia to po co piszesz? Spadek temperatury może oznaczać spadek progesteronu co często poprzedza poronienie.

    Alice24 lubi tę wiadomość

    201811152844.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak oczywiście. Doszukuj sie bardziej i czytaj takie bzdury. Wspolczuje.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę temperaturę od 15 roku życia codziennie po przebudzeniu - taki nawyk ;p Spadek temp. zauważyłam w 4 miesiącu, ale nie pamiętam dokładnie tygodnia. Pamiętaj, że liczy się tendencja a nie pojedyncze spadki. Ja też panikowałam, bo jestem po stracie i za każdym razem się bałam kiedy na termometrze było więcej spadku niż 0,3 stopnia ale zawsze na drugi dzień było więcej i było ok.

    Blue Jane lubi tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 26 marca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzięki pomiarom i obserwacjom sama sobie wyznaczalam owulację, by najpierw odłożyć poczęcie a później by się starać, i jak widać szczęśliwie, więc to nie jest bzdura. A w program wpisałam w terminie @ i ovu wyznaczył tak samo. Jestem w 8 tyg i 1 dniu i temperatura wciąż na poziomie ok 36.8. +/- 0.1.

    Blue Jane, Alice24 lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Ja dzięki pomiarom i obserwacjom sama sobie wyznaczalam owulację, by najpierw odłożyć poczęcie a później by się starać, i jak widać szczęśliwie, więc to nie jest bzdura. A w program wpisałam w terminie @ i ovu wyznaczył tak samo. Jestem w 8 tyg i 1 dniu i temperatura wciąż na poziomie ok 36.8. +/- 0.1.

    Sa kobiety, ktore ciagle maja niska temperaturę, nie podnosi sie ani przy owulacji, ani ciazy. To ze u Ciebie zadzialalo, nie oznacza ze zadziala u innych.

    A pytanie bylo inne - o mierzenie temp w samej ciazy, co jest absolutna bzdura.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 14:19

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Karolcia91 Koleżanka
    Postów: 48 8

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po zajściu w ciąże przestałam mierzyć. Jestem po stracie i byłoby to zbyt stresujące ;)

    Aniołek 12tc [*]- wrzesień 2017
    0d1y3e3kskzr7fqw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Sa kobiety, ktore ciagle maja niska temperaturę, nie podnosi sie ani przy owulacji, ani ciazy. To ze u Ciebie zadzialalo, nie oznacza ze zadziala u innych.

    A pytanie bylo inne - o mierzenie temp w samej ciazy, co jest absolutna bzdura.
    Ja rowniez z powodzeniem wyznaczalam sobie owulacje co do dnia dzieki pomiarom temperatury. Jesli ktos potrafi to robic to jest to sprawdzony sposob na wyznaczanie fazy lutelanej. Nie spotkalam sie żeby komus nie podnosiła sie temperatura po owulacji, oczywiscie kazda ma inna temperature i u jednej wzrost z 36,2 na 36,4 bedzie to wskazywal a u innej z 36,8 na 37. Dlatego trzeba poznac swoj organizm. Temepratura po owulacji rosnie dzieki cialku zoltemu produkujacemu progesteron- kazda która owuuluje ma to cialko a wiec i wzrost temperatury. Ale w ciazy temperatury nie mierzylam wiec nie wiem jak jest.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krasnalowa wrote:
    Ja rowniez z powodzeniem wyznaczalam sobie owulacje co do dnia dzieki pomiarom temperatury. Jesli ktos potrafi to robic to jest to sprawdzony sposob na wyznaczanie fazy lutelanej. Nie spotkalam sie żeby komus nie podnosiła sie temperatura po owulacji, oczywiscie kazda ma inna temperature i u jednej wzrost z 36,2 na 36,4 bedzie to wskazywal a u innej z 36,8 na 37. Dlatego trzeba poznac swoj organizm. Temepratura po owulacji rosnie dzieki cialku zoltemu produkujacemu progesteron- kazda która owuuluje ma to cialko a wiec i wzrost temperatury. Ale w ciazy temperatury nie mierzylam wiec nie wiem jak jest.

    Ale mnie nie musisz tego tlumaczyc.
    Pytanie bylo o mierzenie w ciazy a nie przed ciaza.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue Jane wrote:
    Niepokoję się, bo jestem w 7 tygodniu, wcześniej tempka była np. 37,3, teraz waha się w okolicach 39,9 i ma lekką tendencję spadkową...

    Też bym się martwiła jakbym miała w ciąży prawie 40 stopni gorączki, ale od razu udałabym się na IP czy do lekarza. Owszem temperatura w ciąży jakiś czas jest wyższa, ale nie aż tak wysoka. No chyba, że post jest czystym trollingiem.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 26 marca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie, sorki, żaden trolling, teraz dopiero zauważyłam, że napisałam 39, miało być 36

    201811152844.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ