X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr W którym tygodni na pierwszą wizytę?
Odpowiedz

W którym tygodni na pierwszą wizytę?

Oceń ten wątek:
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Teraz jeszcze nie będzie widać, czy wszystko jest ok, ale rozumiem Cię doskonale, ja też siedziałam jak na szpilkach i nie mogłam wytrzymać :). 7 tydzień będzie rozsądniejszy, ale jeżeli i wtedy nie zobaczysz jeszcze zarodka, to absolutnie się tym nie przejmuj. Poza tym lekarze zazwyczaj patrzą na skończone tygodnie, a nie na te, które akurat trwają, więc dla gina będziesz w 6 tygodniu.
    Byłam na tej wizycie :) zobaczyłam tylko pęcherzyk:) to już coś!
    A no i lekarz zlecił bete wynik 3250 wiec chyba ok:) ale i tak czekam na serduszko!!!

    Kate

    np55zzc.png
  • Martynaaa Autorytet
    Postów: 563 393

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Jestem tu nowa i jest to moja pierwsza ciąża. Jestem na początku 7tc i dzis mialam miec moja pierwsza ciazowa wizyte u mojej ginekolog. Niestety okazalo sie ze jej dziecko zachorowalo i nie przyszla dzis do pracy. Kolejna wizyte mam 12 maja, bedzie to ostatni dzien 8 tygodnia. Zastanawiam sie czy to nie za pozno.. Z drugiej strony ciesze sie bo prawdopodobnie zobacze serduszko naszej malej Gwiazdki.
    Nic zlego sie nie dzieje, mam typowe objawy ciazy. Jedyne co mnie martwi to to ze nie wiem czy ciagle przyjuje odpowiednia dawke kwasu foliowego i czy powinnam brac juz jakies witaminy. Nie bralam nic do tej pory, czekalam na wizyte, ale teraz chyba powinnam sama cos wybrac. Mialam robione badania w styczniu, kiedy powiedzialam ze planuje ciaze. Wszystko bylo dobrze, musialam uzupelnic tylko zelazo.
    Moje pytanie do Was Dziewczyny, czy powinnam juz kupic witaminy prenatalne czy moze czekac do wizyty?

    3i49anlimybgnl9h.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynaaa nic się nie martw myśle, że spokojnie możesz poczekać na następną wizytę :) spytaj jedynie Pani gin czy nie musisz przygotować jakiś badań bo ja na pierwszą wizytę szłam z wynikami morfologii itd. Albo się bardzo martwisz idź do innego gin?
    Z leków miałam tylko zwiększyć przyjmowanie kwasu foliowego po 2 tabletki 2 razy dziennie i zacząć brać kwas omega na tą chwilę to wszystko co biorę :)

    201411191762.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ