X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr W którym tygodni na pierwszą wizytę?
Odpowiedz

W którym tygodni na pierwszą wizytę?

Oceń ten wątek:
  • Marzena27 Autorytet
    Postów: 370 635

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zapisałam się na samym początku 8 tygodnia. Wyszłam z założenia, że bardziej zestresuje mnie to, że jeszcze niewiele widać i trzeba będzie przyjść ponownie za tydzień czy dwa niż odczekanie do wyznaczonego terminu :) ale też nie mam żadnych plamień i innych niepokojących rzeczy. Nie mogę się już doczekać Serduszka :)

    oar83e3kxk11r0ik.png


    ex2bmg7yfkaymxmq.png

    i81xxzdv8mhocgdy.png
  • ewelina24 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa, przyjmiecie mnie do swojego grona? :)
    Ja idę w piątek posłuchać serduszka-mam nadzieję :)
    Pierwszy raz byłam u lekarza kilka dni po pozytywnym teście, ale tylko dlatego, że przypałętał mi się grzybek, nic jeszcze nie było widać, tylko szerokie endometrium, później poszłam w moim odczuciu-6 tygodniu a w zasadzie jego końcówce, wg OM, ale na USG wyszło, że to 5 tydzień, więc wychodzi na to, że chyba była później owulacja, na co wskazywałyby również wyniki badania krwi, ale i tak się zestresowałam, że coś jest nie tak, że ciąża jest młodsza. No i widziałam pęcherzyk i zarodek, a teraz w piątek zakładając, ze wtedy byłam w 5 tygodniu, będę w 7 i mam nadzieję, że zobaczę pikającą Fasolkę :)

  • Anuszka1986 Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ewelina24. I jak bylo w piatek? Widzialas juz serduszko? To Twoja pierwsza ciaza? Ja mam umowiona wizyte u lekarza na 24 kwietnia. Nie moge sie doczekac, to bedzie 6t+1d, wiec nie za wiele bedzie widac, ale musze sie upenwnic ze wszystko jest dobrze przynajmniej na tym etapie. Ja mieszkam w UK (przepraszam za brak polskich liter), tutaj do 12 tygodnia (w moim przypadku 8-10 tyg ciazy) "nie przysluguje" mi badanie, wiec wybieram sie prywatnie. Zycze wszystkim przyszlym Mamusiom spokojnych 8 miesiecy :)

  • Anna_84 Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszą wizytę idę dziś - mam 5t4d. Na wizytę zapisałam się ze 2 miesiące temu z opcją, że jak zaciążę za 1 razem to będę już umówiona. I się udało :-) Żadnym niepojących objawów nie mam, same standardowe. Ciekawa jest tej wizyty. To moja pierwsza ciąża. Pozdrawiam i życzę zdrówka!

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    uwo93e3kne7yhd3u.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna_84 koniecznie daj znać jak po wizycie :)

    qbxwkvq.png
  • Anna_84 Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety lekarz nie zrobił mi dziś usg, za wcześnie. Powiedział, że pierwsze badanie można wykonać po zakończonym 6. tygodniu. Idę za 2 tygodnie. Ale za to dostałam listę badań do zrobienia, więc wizyta nie była całkiem stratna. No i zrobił cytologię. Także kolejne odliczanie przede mną :-)

    uwo93e3kne7yhd3u.png
  • Magdalenna Autorytet
    Postów: 265 298

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem z głowy, bo do gina umówiłam się mniej więcej w okolicy owulacji z zupełnie innego powodu :) A że do niego się długo czeka, to wizyta wypadnie akurat na początku 7 tygodnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 18:22

    ug37gu1r7v7qaicj.png
    f2w3rjjgmnulgd8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się podekscytowałam faktem że w końcu po raz pierwszy mogę umieścić wpis w tej części forum.. :):)
    wczoraj się dowiedziałam że jestem w ciąży ale na wizytę będę mogła się umówić dopiero po świętach

    Marzena27, Magdalenna, maaartinka lubią tę wiadomość

  • Magdalenna Autorytet
    Postów: 265 298

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka gratulacje, też wiem od wczoraj ;)

    ug37gu1r7v7qaicj.png
    f2w3rjjgmnulgd8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie :)

  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wam:)

    Gajka lubi tę wiadomość

    201411191762.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja się właśnie umówiłam na jutro... nie wytrzymałam :P
    5 tydzień, chyba za wcześnie :(

    Kurcze nie wiem czy odwołać moze ??

    Kate

    np55zzc.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Pani doktor powiedziała mi, że po dodatnim wyniku testu odczekać 3 tygodnie i się pojawić. Ja poszłam po dwóch, bo chciałam potwierdzić ciążę przed świętami. Byłam na początku 6 tygodnia i na razie było widać pęcherzyk, ciałko żółte i skupisko komórek, z których chyba będzie powstawać dzidzia. Mam przyjść za kolejne 2 tygodnie (wtedy tez będzie wynik cytologii).

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli bez sensu się umówiłam :P
    dobra odwołuje bo nie chcę się stresować że nic nie widać :)
    mam umówioną wizytę u mojej gin 30 kwietnia to bedzie juz pocz 7 tyg
    a teraz umówiłam sobie w Lux Medzie bo chciałam szybciutko zobaczyć czy wszystko jest ok :)

    Kate

    np55zzc.png
  • szurabura Autorytet
    Postów: 456 223

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzwoniłam do pani dr chcąc się umówić na wizytę, ona sama zapytała o ostatnią @ i wyliczyła kiedy ta wizyta powinna się odbyć (a nie kiedy na pierwszy wolny termin). Wypadnie na 6 tydz i 5 dzień :)

    Powiedziała, że wcześniej nie ma co, bo panie później panikują tylko, że nie widać serduszka ;)


  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:44

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ap1526 wrote:
    w pierwszej ciąży w 6 tyg, a teraz uwaga w 12tyg :)
    ale dowiem się wielu rzeczy na raz:)
    Ojeju a czemu tak późno? Aż 12 tydz?

    201411191762.png
  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:44

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny po długim wyczekiwaniu udało się, kalendarz pokazuje 6 tydz w przyszły piątek pędzę do lekarza. Mam ogromną nadzieję, że wszystko w porządku... nie wiem jak wytrzymam te 6 dni do pierwszej wizyty...

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Czyli bez sensu się umówiłam :P
    dobra odwołuje bo nie chcę się stresować że nic nie widać :)
    mam umówioną wizytę u mojej gin 30 kwietnia to bedzie juz pocz 7 tyg
    a teraz umówiłam sobie w Lux Medzie bo chciałam szybciutko zobaczyć czy wszystko jest ok :)

    Teraz jeszcze nie będzie widać, czy wszystko jest ok, ale rozumiem Cię doskonale, ja też siedziałam jak na szpilkach i nie mogłam wytrzymać :). 7 tydzień będzie rozsądniejszy, ale jeżeli i wtedy nie zobaczysz jeszcze zarodka, to absolutnie się tym nie przejmuj. Poza tym lekarze zazwyczaj patrzą na skończone tygodnie, a nie na te, które akurat trwają, więc dla gina będziesz w 6 tygodniu.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ