X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr W jakiej pozycji spać?
Odpowiedz

W jakiej pozycji spać?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny pisze do was z pytaniem jak uwazacie czy wplyw pozycji spania ma wplyw na poczatku ciazy?
    W jakiej pozycji wy spicie?

  • lwuska55592 Autorytet
    Postów: 459 393

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja na początku ciąży do 3 miesiąca spałam na brzuchu starałam się spać na boku ale w budziłam się i tak na brzuchu. Teraz już tak nie śpię bo brzuch mi przeszkadza nie da się tak spać.
    Wydaje mi się że na wczesnym etapie ciąży spanie nie ma tak wielkiego znaczenia, moje jest zdrowe i daj Boże żeby ciągle tak było;)

    ex2bo7ess0m327wq.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z pierwszej ciąży starałam się spać na lewym boku bo wtedy jest większe krążenie krwi a co za tym idzie lepsze dotlenienie płodu. Ja wole spać na prawym boku ale zawsze starałam się jednak jak najwięcej spać na lewym.
    Teraz jestem ponownie w ciąży i już od początku ucz się spać na lewym boku :)

    Krysti, maaadziaaa87 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początku spałam na brzuchu - nic nie cisnęło. Zasypiam na prawym boku a w nocy spię pół na boku pół na brzuchu. Generalnie wielkich przeciwskazań nie ma do spania na brzuchu - później będzie po prostu niewygodnie albo będzie cie cos bolało i sama zobaczysz że nie da rady ;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na lewym boku ja sypiam i się wysypiam:)

  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 2 września 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja cały czas śpię na lewym :) zresztą odkąd pamiętam to dla mnie naturalna pozycja więc nie mam z tym większych problemów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:30

  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 27 września 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku śpię na plecach albo na lewym boku, gdy chce położyć się na prawy bok robi mi się niedobrze ( dziwne ale tak jest). Śpiąc na plecach żołądek boli mnie najmniej a mam z nim problem wiec to najlepsza dla mnie pozycja.

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • polinka Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 27 września 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja śpię na brzuchu:)


    ckairjjgbkqgfz7o.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 13:48

  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 13 października 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja swoich dwóch lekarzy zapytałam czy lewy bok jest faktycznie lepiej to i jeden i drugi tak samo zareagował- ironiczny uśmieszek i tekst, że ważne że na boku, na którym to już wszystko jedno- unikać spania na plecach, bo jest najmniej korzystne.


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • lwuska55592 Autorytet
    Postów: 459 393

    Wysłany: 14 października 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie daje rady spać na boku, szczególnie na lewym, bardzo mnie boli kręgosłup walczę ze sobą ale wiadomo jak boli nie będę się maltretować

    ex2bo7ess0m327wq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ