X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Utrata wagi
Odpowiedz

Utrata wagi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jestem w 8 tyg i mam lekkie mdłości i spadek apetytu co za tym idzie straciłam na wadze ,nie dużo bo ok 1-1,5 kg ale martwi mnie czy to nie zaszkodzi? Staram się jeść tak jak zawsze ale czasami nie da się zmusić jak wiadomo mdłości są bezlitosne.Czy któraś z Was też straciła na wadze w 1 trymestrze?

  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się, ja straciłam na wadze w sumie 4 kilo do tej pory (11 tydz.)bo jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży to byłam 2 tygodnie na diecie i schudłam 3 kilo. A potem z rozpędu metabolizmu jeszcze 1 kg.

    Nie utratą wagi powinnaś z resztą się przejmować (bo jest bardzo mała na razie), ale raczej tym czy dostarczasz wszystkich składników odżywczych. Bo nie chudość jest groźna, ale np. awitaminoza :)

    AgataP, dojrzała lubią tę wiadomość

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Starałam się jeść zdrowo nawet jak nie byłam w ciąży ale czasem tak mnie zemdli że nie wiem co to nie moge w siebie nic wmusić,narazie moim sojusznikiem są banany :) jedyna rzecz na widok której nie mam mdłości.

  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 27 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się. Ja niestety przed ciążą przytyłam sporo ponad moją normalną wagę- z różnych powodów. Ciążę więc zaczęłam cięższa niż powinnam, chociaż niby nadal w normie. Brzuch mi już rośnie, wyraźnie go widać, a waga spadła o 1kg. To normalne na początku, a mnie nawet cieszy biorąc pod uwagę ten nadważony start. Odżywiam się bardzo zdrowo, więc brakiem składników dla dziecka nie muszę się martwić.

    AgataP lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie ja również schudłam 4kg i dopiero w 24tc wyrownalam wagę. A teraz 3 kg na +. Tak wiec jest czas na wszystko. Jak wyniki ok to żaden problem. Ja również chudlam przez mdłości. A propo spróbujcie Coli na mdłości. Mi pomogło. 0,5-1 szkl.w ciągu dnia po troszku nie zaszkodzi, a pomaga w jedzeniu.

    AgataP lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Jestem spokojniejsza :) Cola działa :)

    AISAK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbowałam coli, łyczek (w grypie żołądkowej pomagała) - takiego skrętu żołądka jeszcze nigdy nie miałam, choć przed ciążą piłam dość dużo coli i nigdy nic mi po niej nie było. Ja też schudłam już 1,5 kg. Jem na siłę. Trzeba.

  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka przez I trymestr jadła tylko chleb z masłem i ogórkami małosolnymi, bo nic nie przechodziło jej przez gardło. Dziecko zdrowe

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja w sumie teraz schudłam 3 kg ale wyniki ok

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na mdłości, które mam od kilku dni pomaga guma do żucia :-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ