X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ustępujące objawy
Odpowiedz

Ustępujące objawy

Oceń ten wątek:
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss wrote:
    Mi też osłablo wszystko w 8 tyg byłam na usg dziecko żyło ale teraz nie mam pojęcia co będzie bo piersi mniej bolą
    A teraz w którym tyg.jesteś? Kiedy masz wizytę u ginekologa? Ja w poniedziałek i siedzę jak na szpilkach.

  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz w 11 wizytę mam we wtorek w 10 tyg i 1 dniu dziecko żyło

    27a73b5519.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w ramach pocieszenia - mi z początkiem skończonego 7 tygodnia zniknęły wszystkie objawy - mdłości, senność, ból piersi a nawet zrobiły się ''sklapciałe'' ;). Oczywiście byłam pewna, że na pewno coś jest nie tak. Okazało się, że wszystko jest ok, serduszko bije :) po ponad tygodniu objawy wróciły, ale już w nieco innej formie.

  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 17tc. Oprócz bardzo delikatnego i sporadycznego pobolewania brzucha jak na okres tylko dużo łagodniejszego to nie mam żadnych objawów. Z ciąża wszystko ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss wrote:
    Teraz w 11 wizytę mam we wtorek w 10 tyg i 1 dniu dziecko żyło
    I jak u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból brzucha jak na okres albo ból jajników to jest dobry czy zły objaw? Ja się wczoraj stresowałam bo mnie bolało a dziś się denerwuje bo mnie nic nie boli... zwariuje chyba jak tak dalej ma być.

  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 7 marca 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    Ból brzucha jak na okres albo ból jajników to jest dobry czy zły objaw? Ja się wczoraj stresowałam bo mnie bolało a dziś się denerwuje bo mnie nic nie boli... zwariuje chyba jak tak dalej ma być.
    Miałam tak samo. To normalne doszukujemy się objawow, a jak się pojawia to myślimy a czy to na pewno dobrze, że coś kluje, czy boli, i na odwrót :)

  • Miszczynka Przyjaciółka
    Postów: 116 168

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja miałam bardzo wcześnie objawy tj mdłości i wrazliwe piersi ale nie kojarzyła tego jeszcze z ciąża. Później dolegliwości się rozkrecaly, doszła senność i zmęczenie, zawroty głowy. W 7tyg byłam na USG. Serduszko ładnie biło. W 8 tygodniu ucieszyła się że dolegliwości ustąpiły, choć nadal wnocy wstaealam do toalety. Niestety w 9tyg na USG dowiedziałam się że zarodek przestał się rozwijać, a jego wielkość wskazuję na to że stało się to chwilkę po USG w 7 tyg. Teraz czekam na poronienie i jak samo nie przyjdzie w ciągu 2 dni to będą je indukować. To była moja pierwsza ciąża ale lekarz powiedział że za 2_3 miesiące możemy wracać do gry. Trzymam za Was kciuki 😉

    new begin lubi tę wiadomość

  • gosiulla Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miszczynka wrote:
    Witam, ja miałam bardzo wcześnie objawy tj mdłości i wrazliwe piersi ale nie kojarzyła tego jeszcze z ciąża. Później dolegliwości się rozkrecaly, doszła senność i zmęczenie, zawroty głowy. W 7tyg byłam na USG. Serduszko ładnie biło. W 8 tygodniu ucieszyła się że dolegliwości ustąpiły, choć nadal wnocy wstaealam do toalety. Niestety w 9tyg na USG dowiedziałam się że zarodek przestał się rozwijać, a jego wielkość wskazuję na to że stało się to chwilkę po USG w 7 tyg. Teraz czekam na poronienie i jak samo nie przyjdzie w ciągu 2 dni to będą je indukować. To była moja pierwsza ciąża ale lekarz powiedział że za 2_3 miesiące możemy wracać do gry. Trzymam za Was kciuki 😉

    jeśli to jakiekolwiek pocieszenie to duży % pierwszych ciąż kończy się poronieniem. Też to przeszłam i też w podobnym czasie.
    Nie załamuj się przede wszystkim, bo najważniejsze żeby zawsze mieć pozytywne nastawienie i w miare możliwości nie mieć presji ;)

    3jgx43r8qli4y3zm.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ