X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ustępujące objawy
Odpowiedz

Ustępujące objawy

Oceń ten wątek:
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1488

    Wysłany: 8 lipca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie piersi wogole nie bola i nie bolaly :) mysle ze nie ma reguly i nie ma co sie doszukiwac :) poza tym z czasem te objawy ustepuja przeciez nie moga trwac wiecznie bo by sie dziewczyby wykonczyly :p

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie, dlatego trzeba myslec pozytywnie i nie czytac glupot na necie, zeby sie nie nakrecac :)

    oar843r8kh12ukn4.png
  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda ciąża jest inna,mi mdłości powoli odpuszczają,piersi są wrażliwe,ppdbrzusze nie boli od dobrego tygodnia,a dzidzia ma się znakomicie. Nie ma co się nakręcać i panikować dziewczyny,najlepiej odpuścić sobie intsernet na jakiś czas i skupić sie na samych pozytywach :-)

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 11 lipca 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja wczoraj usłyszałam, że ciąża się nie rozwija. Lekarz kazał mi czekać spokojnie na poronienie.. No takie życie, selekcja naturalna musi być.
    Dodam tylko w kwestii objawów, że piersi cały czas mnie bolały a mdłości miałam trochę mniej. Trzeba żyć dalej, nie ma co się załamywać. W końcu każdej z nas się uda. :)

  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 11 lipca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy wrote:
    Niestety ja wczoraj usłyszałam, że ciąża się nie rozwija. Lekarz kazał mi czekać spokojnie na poronienie.. No takie życie, selekcja naturalna musi być.
    Dodam tylko w kwestii objawów, że piersi cały czas mnie bolały a mdłości miałam trochę mniej. Trzeba żyć dalej, nie ma co się załamywać. W końcu każdej z nas się uda. :)

    Bardzo mi przykro Kochana :-( , 3 maj się mocno !!! <3

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam wątek:) jestem dopiero na samym początku drogi - dwa dni temu test. Ale już zanikają mi objawy ciąży i zaczynam zaczynam się stresować. Dopiero ściągaj pierwsze hcg, więc do drugiego, do piątku chyba umrę że strachu

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw sie. Wszystko bedzi edobrze. Doskonale cie rozumiem, bo sama jestem na poczatku. To dopiero 5 tydzien, 1 dzien. Wczoraj robilam druga betę i myslalam ze wlosy sobie z glowy powyrywam w oczekiwaniu na wynik. A byly dopiero dzis :/ Na szczescie wszystko jest ok.
    Dzis ide pierwszy raz do gina i tez mam nadzieje, ze powie ze wszystko jest ok. teraz sie bede stresowac do usg gdzie widoczne ma byc serduszko...
    Tyle czekalam na ta ciaze (rok), ze jestem strasznie zeschizowana na mysl o niej.

    geeky-2017-12-12.jpg
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4995 1715

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszą czekałam 4 lata. Nagłe ustąpienie objawów w połowie 8 tygodnia było tak dziwne, że wiedziałam, że jest źle. Miałam rację.

    teraz miałam tak w 7 tygodniu, poleciałam na usg i było ok. Teraz jestem w 10, cały czas bolą mnie piersi, ale już nie jestem tak senna i zamulona, nie mam porannych mdłości. Oczywiście wpadam w paranoję, że to źle, ale...przecież na tym etapie już może coś ustępować...

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Nie martw sie. Wszystko bedzi edobrze. Doskonale cie rozumiem, bo sama jestem na poczatku. To dopiero 5 tydzien, 1 dzien. Wczoraj robilam druga betę i myslalam ze wlosy sobie z glowy powyrywam w oczekiwaniu na wynik. A byly dopiero dzis :/ Na szczescie wszystko jest ok.
    Dzis ide pierwszy raz do gina i tez mam nadzieje, ze powie ze wszystko jest ok. teraz sie bede stresowac do usg gdzie widoczne ma byc serduszko...
    Tyle czekalam na ta ciaze (rok), ze jestem strasznie zeschizowana na mysl o niej.
    Dzięki chicken :) zobaczymy jak to będzie. I tak nie mogę nic zrobić, pozostaje tylko czekać, co jest najgorsze. Będzie co ma być, ja idę na pierwszą wizytę też dopiero 5t3d, w następną środę. Będę trzymała kciuki, żeby wszystko u nas było ok :)

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe wzgórza, właśnie mnie brak tych piersi bolących najbardziej martwi. Zwłaszcza, że dziewczyny zawsze piszą, że to pierwszy objaw, a ja je poczułam dopiero jak zobaczyłam plusik na teście (więc może to tylko głowa je tak "nadmuchała"). Martwię się po prostu, nie wiem czy sobie dam radę ze stratą ;(

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nakrecaj sie mnie cycki nie bola. na poczatku wymiotowalam cycek czasem zabolal czasem mdlosci pozniej mialam okres ze co rano wymiotowalam a wieczorem mnie mdlilo pod koniec 1trym zaczela stopniowo ustepowac i ustepuje do dzis a jestem w 14tc. nie caly tyddz temu mialam usg(wtedy byl czas ze objawy zaczely ustepowac) i wszystko jest ok. cycki bez zmian czasem zabola czasem sa twarde czasem mnie. naczytalam sie na necie glupot o poronieniu itd. teraz olalam co ma byc to bedzie jak ciaza slaba to nic nie zrobisz organizm i tak sie jej pozbedzie. uwazaj na siebie i dbaj tyle mozesz zrobic :)

    Missjust lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • Blueberry17 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzedniej ciąży ustanie bólu piersi oznaczało, że ciąża się nie rozwija. Dlatego tym razem gdy objawy ustały, natychmiast pobiegliśmy do lekarza czy aby na pewno wszystko jest w porządku. Następnego dnia wróciły ze zdwojoną siłą.

    Pati96 lubi tę wiadomość

    f2w3pc0zhujw5x5d.png
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja nie byłam u lekarza ale u mnie też wróciło. Chyba muszę rzeczywiście wrzucić na luz. Ale tak bardzo chciałam tego maluszka, że teraz chycham i dmucham ;)

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4995 1715

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie cycki wczoraj jakoś przestały boleć i dziś nie bolą, a okropnie uwierały.
    Sprawdziłam - jest ok ;] Nie ma reguły...

    Kupiłam sobie detektor tętna płodu - 128 zeta na allegro. I udało mi się wyłapać serce w 10+1 tc :) Niezły uspokajacz :)

    chicken lubi tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4995 1715

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missjust wrote:
    wichrowe wzgórza, właśnie mnie brak tych piersi bolących najbardziej martwi. Zwłaszcza, że dziewczyny zawsze piszą, że to pierwszy objaw, a ja je poczułam dopiero jak zobaczyłam plusik na teście (więc może to tylko głowa je tak "nadmuchała"). Martwię się po prostu, nie wiem czy sobie dam radę ze stratą ;(

    U mnie to nie był pierwszy objaw. Pojawiła się taka tkliwość i nadwrażliwość na początku 8 tygodnia. A teraz może w 7, za to ostatnio konkretnie bolały, szczególnie po zdjęciu stanika (a mam spory biust)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie biust prawie wcale nie bolal chyba ze go przygniote ale zebybsam z siebie bolal jak jest w staniku to nie :P chyba jestem jakas inna :D

    6sutskjolve431gm.png
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :-) odświeżam temat, jestem w 12 tygodniu ciąży, i od kilku dni ustępują mi objawy ciążowe więc lekko zaczęłam się nakręcać :-/ mdłości już ledwo co są, piersi prawie w ogóle nie bolą tylko sutki a w poprzedniej ciąży którą straciłam właśnie brak bólu piersi oznaczał początek poronienia :-( wizyta równo za tydzień i kurczę boję się o maleństwo :-( Wiem, że może niepotrzebnie się nakręcam bo brzuch nie boli ani żadnych plamień nie mam ale jednak :-( chciałabym przestać o tym myśleć ale jak :-/

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na tym etapie ciąży to normalne,przez pierwsze trzy mce są nasilone objawy,potem wszystko wraca do normy,drugi trymestr charakteryzuje się lepszym samopoczuciem,nie masz się co martwić

    anitka710 lubi tę wiadomość

  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości plus kilka razy wymioty pojawiły się w w 8 tc i trwały do końca 10 tc. Teraz jestem w 11 i ani mdłości ani wymiotów. Lekarz powiedział że to ten czas w ktorym mogą się zmniejszać lub zaniknąć. Usg robione było, z dzieckiem wszystko dobrze :)

  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też osłablo wszystko w 8 tyg byłam na usg dziecko żyło ale teraz nie mam pojęcia co będzie bo piersi mniej bolą

    27a73b5519.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ