X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Usg nie wykrylo ciazy
Odpowiedz

Usg nie wykrylo ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane moje.
    Pisze tu do was bo sama już nie wiem co mam myśleć. Ostatnia @ miałam 24 marca,cykle mam 28 dniowe +/- 2 dni i są one regularne. Po dwóch dniach od terminu @ zrobilam 2 testy pierwszy (Bobo test) wyszedł pozytywny, natomiast drugi(Pinktest) wyszedł negatywny. Po paru dniach ponownie zrobilam test,który również był pozytywny. Wszystko wskazuje na ciążę!!! :) We wtorek tj 38 dc poszłam na badanie do gin. I robiąc usg stwierdził że ciazy nie widzi i kazał czekać parę dni na nadejście @ A gdy nie przyjdzie to skierował na betę. Nie wiem co mam myśleć czy testy się mylily czy lekarz. POMÓŻCIE :( PROSZE

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lollaaaa wrote:
    Witajcie kochane moje.
    Pisze tu do was bo sama już nie wiem co mam myśleć. Ostatnia @ miałam 24 marca,cykle mam 28 dniowe +/- 2 dni i są one regularne. Po dwóch dniach od terminu @ zrobilam 2 testy pierwszy (Bobo test) wyszedł pozytywny, natomiast drugi(Pinktest) wyszedł negatywny. Po paru dniach ponownie zrobilam test,który również był pozytywny. Wszystko wskazuje na ciążę!!! :) We wtorek tj 38 dc poszłam na badanie do gin. I robiąc usg stwierdził że ciazy nie widzi i kazał czekać parę dni na nadejście @ A gdy nie przyjdzie to skierował na betę. Nie wiem co mam myśleć czy testy się mylily czy lekarz. POMÓŻCIE :( PROSZE

    Zrób betę, a na USG idź jak beta będzie 5000 mIU/ml, albo więcej. Jak zrobisz betę i wyjdzie Ci, nie wiem, 400 mIU/ml, to zrób za tydzień kolejną, czekaj aż wzrośnie i wtedy USG. Ciąży nie było widać bo beta była zbyt niska, czyli ciąża była zbyt młoda.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 2 maja 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lollaaaa wrote:
    Witajcie kochane moje.
    Pisze tu do was bo sama już nie wiem co mam myśleć. Ostatnia @ miałam 24 marca,cykle mam 28 dniowe +/- 2 dni i są one regularne. Po dwóch dniach od terminu @ zrobilam 2 testy pierwszy (Bobo test) wyszedł pozytywny, natomiast drugi(Pinktest) wyszedł negatywny. Po paru dniach ponownie zrobilam test,który również był pozytywny. Wszystko wskazuje na ciążę!!! :) We wtorek tj 38 dc poszłam na badanie do gin. I robiąc usg stwierdził że ciazy nie widzi i kazał czekać parę dni na nadejście @ A gdy nie przyjdzie to skierował na betę. Nie wiem co mam myśleć czy testy się mylily czy lekarz. POMÓŻCIE :( PROSZE
    Hej miałam podobną sytuację
    Okres się spóźnial zrobiłam testy wyszły pozytywnie ok 5-6 tyg umówiłam się na wizytę do ginekologa dzień przed wizytą zaczęłam plamic na z różowych plamien na brązowe,lekarz na wizycie nic nie zobaczył mimo że przed wizytą powiedział że już powinno coś być widać, kazał umówić się na kolejną wizytę za minimum 10 dni, ale już nie było po co ,bo brązowe plamienie w kilka dni przerodzilo się w okres :/
    Ciąża biochemiczna.
    U Ciebie może być szczesliwszsze zakończenie bo nie masz plamien, więc jest nadzieja

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 2 maja 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale lekarz powinien widziec zagladac do środka, jak jest ciaza to zmienia sie szyjka macicy i sama macica przy dotyku jest inna. Ja bylam na 1 wizycie okolo 6 tc to pani gin mnie zbadala na fotelu i pogratulowala. Dopiero kilka dni pozniej mialam usg. Mialas badanie czy tylko usg bo na usg moglo byc faktycznie za wcześnie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • paulinabf2 Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 2 maja 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pozłam na USG przy becie 672 (dokładnie 4tyg+0d) niestety jeszcze nie było widac zbytnio pecherzyka ale Ibeta 316 kolejna 672 wiec rosnie prawidłowo lekarz uspokoił mowiac, ze jestem w ciązy i mam byc spokojna po 5dniach zrobiłam kolejną bete 5192 takze trzeba cierpliwie czekac teraz USG planowane mam na 6tyg+6d i mam nadzieje już zobaczyc fasolke <3 3mam kciuki i za Was :)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz przy becie 1178 mIU/mL 'wypatrzył' pęcherzyk ciążowy 4mm
    natomiast wspomniał też że endomtrium coś cienkie jak na ciąże prawidłową i szyjka macicy nie jest rozpulchniona ani przekrwiona

    załamał mnie. Jutro idę na kolejną betę żeby sprawdzić przyrost :( ale sie bardzo stresuję.

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 14 maja 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Mi lekarz przy becie 1178 mIU/mL 'wypatrzył' pęcherzyk ciążowy 4mm
    natomiast wspomniał też że endomtrium coś cienkie jak na ciąże prawidłową i szyjka macicy nie jest rozpulchniona ani przekrwiona

    załamał mnie. Jutro idę na kolejną betę żeby sprawdzić przyrost :( ale sie bardzo stresuję.

    Pierdoły opowiada. Jest ciąża i jest pęcherz więc organizm jest przygotowany do ciąży w najlepszy, indywidualny sposób :)

    Badanie bety nie ma żadnego sensu na tą chwilę.

    Co do "cienkiego" endometrium to osobiście znam osobę, która miała w ciąży endometrium grubości 2,5 mm (!) i donosiła i urodziła po terminie, a też jej każdy mówił, że się ciąża nie utrzyma i poroni. Nie ma co słuchać innych - Twój organizm wie co robi.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ