X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr USG Genetyczne, testy itp.
Odpowiedz

USG Genetyczne, testy itp.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 16 września 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mam pytanie-czy decydowalyscie sie na badania prenatalne,szczegolnie bedac po 35 roku zycia? Jesli tak to na jakie?
    Pytam, zeby sprawdzic skale wyboru- nie chodzi mi o to czy warto, ze powinno sie, czym to bylo podyktowane itd. Tylko o Wasze wybory w praktyce,czy sie decydowalyscie i jesli tak to na co :)

  • krakowianka Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 16 września 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja własnie jestem na początku ciąży, o którą starałam się kilka lat. Sądząc po Twoim nicku jestem Twoją rówieśniczką ;) Dostałam od lekarza skierowanie na badania prenatalne, szybko się zapisałam na październik a teraz jak czytam ile stresu kosztowały błędne wyniki wiele z kobiet to już mam wątpliwości co robić...
    Więc będę śledzić ten wątek :)

    oar89n73xzmmljq3.png
  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 16 września 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowianka wrote:
    Cześć, ja własnie jestem na początku ciąży, o którą starałam się kilka lat. Sądząc po Twoim nicku jestem Twoją rówieśniczką ;) Dostałam od lekarza skierowanie na badania prenatalne, szybko się zapisałam na październik a teraz jak czytam ile stresu kosztowały błędne wyniki wiele z kobiet to już mam wątpliwości co robić...
    Więc będę śledzić ten wątek :)

    A jakie Ci zlecil?

  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 16 września 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z tego samego rocznika:) Póki co robię test pappa. Dokładnie za tydzień. Zobaczymy co niego wyniknie

  • Emi32 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 28 października 2021, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja badania z krwi mam w piątek. Aktualnie jestem przeziębiona i zastanawiam się czy to będzie miało wpływ na wyniki? Jak myślicie? Antybiotyku nie biorę i gorączki też nie mam. Pozdrawiam 🙂

  • Bea8407 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 28 października 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdy się rejestrowałam pytałam czy mam być jakoś przygotowana. Babka w rejestracji mi mówiła,że na to badanie nic nie ma wpływu ani posiłek, ani leki ani przeziębienie.. ale pewna nie jestem. Lepiej może tam zadzwonić i zapytac?

    w4sq3e3kxjq5ipta.png
  • Serengeti Przyjaciółka
    Postów: 76 48

    Wysłany: 29 października 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 36 lat i na drugiej wizycie dostałam skierowanie do poradni genetycznej. We wtorek
    12+1 tc) miałam tam USG i zaraz po pobranie krwi na pappa. USG wyszło pięknie. Ryzyko ZD z samego USG poniżej 1:900 coś chyba 50, a pozostałe trisomie poniżej 1:1000. Przezierność 1,6, kość nosowa obecna, akcja serca 160. Podgląd wyniku pappa też mam i po przeliczeniu na MoM też ładnie wyszła. Beta 1,5505 MoM, Pappa 0,885 MoM. Czekam na telefon z poradni, bo mają dzwonić w przyszły wtorek i umówić do genetyka na odbiór wyników. Płeć też już znana. Będzie dziewczynka.

  • kina Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Jutro 25 stycznia tj. 13+3 tc będę miała usg genetyczne wraz z testem Pappa. Ostatnią wizytę u mojej ginekolog miałam 29 grudnia a badania prenatalne będę miała w innej placówce. I tu moje pytanie:na kiedy umówić się na kolejną wizytę u ginekolog prowadzącej?po otrzymaniu wyników testu pappa?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ