X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Usg genetyczne. prosze o porade
Odpowiedz

Usg genetyczne. prosze o porade

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za rade. nie czuje sie przy nim bezpieczna, bo np usg dostalam bez opisu, nie wiem jakie tetno ma moje dziecko w sumie.....karta ciazy jest wypelniona chaotycznie chyba ze to ja jestem przewrazliwiona. wlasnie o niej duzo slyszalam. wiem ze przyjmuje w allmedzie. ale moze jutro podjade do szpitala madurowicza i zapytam czy bym panstwowo sie nie dostala do niej

    pesymistka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/NT - klikasz na mapce Poland i szukasz nazwiska lekarza

    Dzięki :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pesymistka wrote:
    dziekuje za rade. nie czuje sie przy nim bezpieczna, bo np usg dostalam bez opisu, nie wiem jakie tetno ma moje dziecko w sumie.....karta ciazy jest wypelniona chaotycznie chyba ze to ja jestem przewrazliwiona. wlasnie o niej duzo slyszalam. wiem ze przyjmuje w allmedzie. ale moze jutro podjade do szpitala madurowicza i zapytam czy bym panstwowo sie nie dostala do niej
    Tak dokladnie, w all medzie tez.

    2 razy (jak moja ginekolog byla na urlopie) bylam u Barbary Majas Ogorek z all medu wlasnie i tez bardzo fajna kobitka. W gabinecie ma super sprzet. Jak w 36tc bylam u niej na ostatnim usg to dzidzius wygladal identycznie jak sie urodzil, bylam w szoku :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Masz juz karte ciazy? lekarz wpisze ci kazda wizyte, wiec nie musisz sie martwic. W karcie ciazy bedziesz miala udowodnione. Poza tym lekarza prowadzcego mozesz zmienic na kazdym etapie ciazy.


    Tak mam juz karte ciazy . wypelniona ze ylam na wizycie w 9 tygodniu ciazy, chcoiaz bylam wczesniej juz no ale to chba chodzilo o potwierdzona ciaze. badania wypisane te pierwsze ktore sie robi. Nie wiedzialam ze moze do jednej katy wpisywac sie kilku lekarzy. myslalam ze kazdy zaklada swoja ale dziekuje za informacje w takim razie. bo wlasnie przeciez nie zawsze lekarz odpowiada i bez sensu sie z nim meczyc 9 mesiecy

    pesymistka
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Tak dokladnie, w all medzie tez.

    2 razy (jak moja ginekolog byla na urlopie) bylam u Barbary Majas Ogorek z all medu wlasnie i tez bardzo fajna kobitka. W gabinecie ma super sprzet. Jak w 36tc bylam u niej na ostatnim usg to dzidzius wygladal identycznie jak sie urodzil, bylam w szoku :)


    jak dowiedzialam sie o ciazy to zapisalam sie na nfz do doktora makowskiego bo tylko on i jeszcze Pani Maja przyjmuje na nfz ale odwolalam bo poszlam do Doktora Pietrzaka poniewaz wiedzialam ze on nie zbada mnie reka, tylko zrobi us a tutaj badalam sie tego badania (uraz po ostatnim badaniu w ciazy gdzie poronilam po tym badaniu) musze jutro sie rpzejsc do allmedu i dopytac jak to wyglada u tej Pani doktor bo najpierw moge isc prywatnie a potem najwyzej na nfz

    pesymistka
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pesymistka wrote:
    Tak mam juz karte ciazy . wypelniona ze ylam na wizycie w 9 tygodniu ciazy, chcoiaz bylam wczesniej juz no ale to chba chodzilo o potwierdzona ciaze. badania wypisane te pierwsze ktore sie robi. Nie wiedzialam ze moze do jednej katy wpisywac sie kilku lekarzy. myslalam ze kazdy zaklada swoja ale dziekuje za informacje w takim razie. bo wlasnie przeciez nie zawsze lekarz odpowiada i bez sensu sie z nim meczyc 9 mesiecy
    nie co ty, karta jest jedna, to jest bardzo wazny dokument z przebiegu Twojej ciazy, gdybys trafila do szpitala to sie nia poslugujesz, albo jak zgubisz badania np, to wszystko jest w karcie :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pesymistka wrote:
    jak dowiedzialam sie o ciazy to zapisalam sie na nfz do doktora makowskiego bo tylko on i jeszcze Pani Maja przyjmuje na nfz ale odwolalam bo poszlam do Doktora Pietrzaka poniewaz wiedzialam ze on nie zbada mnie reka, tylko zrobi us a tutaj badalam sie tego badania (uraz po ostatnim badaniu w ciazy gdzie poronilam po tym badaniu) musze jutro sie rpzejsc do allmedu i dopytac jak to wyglada u tej Pani doktor bo najpierw moge isc prywatnie a potem najwyzej na nfz
    Makowski tez ma dobre opinie. Na 1 wizycie na potwierdzenie ciazy bylam u Cieslaka ale nie zrobil na mnie dobrego wrazenia.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja o cieslaku tez nie slyszalam dobrych opnii

    pesymistka
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Kowalskiej-Tłokinskiej, ma prywatny gabinet w Aleksandrowie a oprócz tego przyjmuje w Medeorze.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki wielkie. tez zastanawialam sie nad Medeorem

    pesymistka
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 3 lipca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pesymistka, może nie w temacie ale odnośnie tego co pisałaś o zwolnieniu z pracy - rozumiem, że zostałaś zwolniona zanim zaszłaś w ciążę? Bo w ciąży pracodawca nie może Cię od tak zwolnić, no chyba że dyscyplinarnie.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ