X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Usg 6 tydzień
Odpowiedz

Usg 6 tydzień

Oceń ten wątek:
  • _Inka_ Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 26 października 2020, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastka, jak tam u Ciebie? Jak samopoczucie?
    Mi mdłości chyba trochę przeszły, ale stres za to coraz większy. Za 4 tygodnie mam badania prenatalne (USG i test Pappa) i już wariuje. Boję się strasznie czy wszystko ok i się prawidłowo rozwija..
    A Ty kiedy masz kolejne USG?

    Julaa lubi tę wiadomość

    0d1ydqk3vrcgc5xl.png
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 30 października 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U mnie dobrze, mdlosci mnie ominęły. Ale wzdęcia okropne.. brzuch mam jak balon ! A to dopiero 10 tydzien jutro. 🙂
    Ja wizyte mam 16 listopada, a 30 listopada prenatalne. Ja na razie denerwuje się wizyta 26 listopada czy będzie dobrze, a potem bede sie denerwować prenatalnymi. 🙂
    Powiem szczerze, że takiej ciazy zycze każdemu!
    Jedynie ostatnio w nocy musze wstawać zjesc bo mnie ssie hehe.
    U ciebie na pewno będzie dobrze ! 🙂 trzymam kciuki i daj znać 🙂

    Jedynie co to ten covid i protesty wykańczają mnie jakos psychicznie. Tak ze nie mogę oglądać tv ani 0rzegladc neta ☹☹☹

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2020, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej trochę mnie tu nie było, bo miałam problem z kontem 🤦‍♀️. Ja byłam na USG w 6t 1d i biło serduszko. Za to dopadły mnie mdłości i trwają całymi dniami....! Co jest już bardzo męczące, a to dopiero 7 tydzień. Na prenatalnych wszystko będzie dobrze, ale ja się denerwuje tak jak Wy przed każda wizyta:)

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 1 listopada 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Usłyszenie serduszka to coś niesamowitego 😍😍😍

    U nas troche nerwowo.. bo meza cos rozłożyło, na razie nie kwalifikuje się do wymazu, i nie wiemy co robic ☹

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 3 listopada 2020, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja dziewczyny jak dzis bylam na usg no i właśnie bym tylko pęcherzyk ciążowy 6mm według miesiączki to około 6 tyg ale owu napewno mi sie przesunęła na 23/24 dzien cyklu gdzie cykle mam 31. Czyli mam rozumieć że wszystko w porządku? Kolejne mam za 2 tyg i lekarz powiedział ze wszystko wporzadku ale ja juz czarne scenariusze pisze 🤣🤣🤣😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastka to trzymam kciuki! To cholerstwo jest wszędzie. I wszędzie jesteśmy narażone na to gowno:( Ja tez się martwię. Mam torbiel na jajniku ok 4cm:( wczoraj bolał mnie brzuch po kilku godzinach miałam krew taka bardzo ciemna, brunatna. Pojechałam na IP okazało się, ze najprawdopodobniej jest to krwiak:( Błam przerażona i jestem nadal pełna obaw i niepokoju. Dzisiaj czuje się jakoś dziwnie. Co chwile coś mnie kłuje. Dostałam leki, ale Martwię się naprawdę bardzo, bo długo saraliśmy się o tą dzidzie. Na to wszystko jeszcze zrobiła mi się niedoczynnosc tarczycy:( Starm się myśleć pozytywnie, nie nakręcać i nie czytać tych strasznych rzeczy w internecie, ale jestem panikara, a to nie pomaga:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MALINAK wrote:
    Heja dziewczyny jak dzis bylam na usg no i właśnie bym tylko pęcherzyk ciążowy 6mm według miesiączki to około 6 tyg ale owu napewno mi sie przesunęła na 23/24 dzien cyklu gdzie cykle mam 31. Czyli mam rozumieć że wszystko w porządku? Kolejne mam za 2 tyg i lekarz powiedział ze wszystko wporzadku ale ja juz czarne scenariusze pisze 🤣🤣🤣😅
    Ja tez jestem z tych piszących czarne scenariusze. Jeżeli owulacja się przesunęła, to z pewnością wszystko jest dobrze. Najgorsze jest czekanie. Ja modlę się aby imbir wszystko wróciło do normy. Wizytę mam również za dwa tygodnie i mam nadzieje, ze do tego czasu wszystko będzie dobrze.

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 3 listopada 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Nikola, slyszaoam takie historie i wszystko bylo w porzadku 🙂
    Odpoczywaj, nie przeciążaj się i nie denerwuj bo to najgorsze co może być w tej sytuacji.
    Na spokojnie, będzie dobrze.

    Malinak - jeśli owu sie przesunęła to wszystko git ! U mnie serduszko bylo dopiero 6+5 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 3 listopada 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikolaaaa wrote:
    Ja tez jestem z tych piszących czarne scenariusze. Jeżeli owulacja się przesunęła, to z pewnością wszystko jest dobrze. Najgorsze jest czekanie. Ja modlę się aby imbir wszystko wróciło do normy. Wizytę mam również za dwa tygodnie i mam nadzieje, ze do tego czasu wszystko będzie dobrze.


    Będzie dobrze musimy myśleć pozytywnie 😊😊😊 no u mnie 3 dni po terminie @ bete miałam 16,mlU wiec na bank sie przesunęło. A po 48h miałam juz 56.7 mlU i 2 tyg minęło no i poszlam na to usg gdzie juz byl pęcherzyk. Mam nadzieję ze wszystko ok sie rozwija. Bo stresuje sie tym ze musze sie zwolnic z pracy niestety a do poki nie ma zarodka i serduszko to boje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastka tego się trzymam i robie wszystko aby się nie stresować. Malinka serduszko będzie z pewnością. Musimy się uzbroić w cierpliwość :)

  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 3 listopada 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem wiem 19.11 ide teraz na kolejne usg wiec mam nadzieje ze juz będzie więcej widać. No ale podjęłam decyzję i rezygnuje jutro z pracy. Niestety mam umowe zlecenie i nic mnie nie dotyczy z praw. A ze niestety dźwigam to musze zrezygnować tez rozmawiałam o tym z lekarzem i zasugerował mi ze nie powinnam. Wiec ryzkuje 😊😊😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2020, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam,

    Bylam 6.11 u lekarza, według OM powinnam mieć 6+0 tydz, wg owu 5+3, a wg usg wyszło 4+6 maksymalnie 5+0, pęcherzyk byl widoczny i mial 4.5mm 16.11 kolejna wizyta.

    Miala któraś z Was takie rozbieznosci.

  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 13 listopada 2020, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj spokojnie na wizytę. A sprawdzałaś teraz bete ? Bo mi wlasnie wyszło 6mm pecherzyk ale pusto w nim. I dopiero za tyg mam wizte i myślę czy nie isc na krew i zobaczyć przyrost

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2020, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie i nie będę sprawdzać, na tych wartościach sie juz nie sprawdza. Mdlosci mi powróciły, w pon mam wizyte. Ostatni raz sprawdzałam bete w poniedziałek tydzien temu.

    Zarodek może się pokazać nawet przy 10mm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2020, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zrobiłam wczoraj test to kreska T jest dużo mocniejsza od C, a zawsze było na odwrót, wiec chyba beta jest bardzo wysoka skoro kreska ciazowowa jest mocniejsza od testowej, a tydz temu byla skabsza jeszcze labo rowna


    https://zapodaj.net/a06718fb2de37.jpg.html

  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 13 listopada 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ładna kreska 😊😊. No to czekamy do wizyty 😊😊 mnie tez niestety mdłości złapały eh

  • Mimi2 Przyjaciółka
    Postów: 108 226

    Wysłany: 13 listopada 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Miałam USG 5+3 i był pęcherzyk 1,65cm i zarodek też było widać tylko bardzo mały narazie ;)
    Czy za tydzień na wizycie będzie szansa zobaczyć <3 ?
    Czy dopiero za 2 tygodnie?

    km5s8iik6akuuidv.png
    2690g i 51cm słodkości- Igusia ❤
    USG 18.04 1011 gram ❤
    USG 18.03 700 gram szczęścia 🥰
    USG 18.02 Dziewczynka ❤ 320 gram 😍
    USG 04.01 - 152bpm, CRL 6,64 cm szczęścia <3
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 14 listopada 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że za tydzień powinno być serduszko 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Pati44 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 15 listopada 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Przypadkiem znalazlam forum ale chyba jest idealne:) jestem w ciąży 5t+2 beta sprawdzona. Niestety termin na usg na 24.11 większość pisze o usg juz w 5/6 tyg.. czy faktycznie powinno sie tak szybko.. w sensie nie znalazlam terminu szybciej i zaczynam sie martwić :( poza lekkim bólem piersi objawów brak.. jutro ponownie sprawdze bete I zobaczymy.. ale jeżeli bedzie ok myślicie ze mozna czekac do 24.11 na spokojnie czy szukać coś szybciej:(

  • _Inka_ Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 15 listopada 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Pati,

    Wg mnie termin na za tydzień jest idealny. W tym momencie na USG jeszcze niewiele widać. W 6-7tc już powinnaś usłyszeć serduszko. Ja swoje pierwsze USG miałam w 6t+6. I było pięknie widać już zarodek jak i lekarz mógł sprawdzić bicie serduszka.

    Jeśli nie masz żadnych plamień, to wszystko powinno być raczej ok i nie ma się czym martwić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2020, 11:51

    Pati44 lubi tę wiadomość

    0d1ydqk3vrcgc5xl.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ