X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ucisk na brzuch we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Ucisk na brzuch we wczesnej ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malami455 Koleżanka
    Postów: 31 12

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny… wybaczcie mi moje pytanie ale ja jestem straszna panikara :(
    Czy uciekaniem i macaniem brzucha można sobie zrobić krzywdę w 7tc (6+5)? Ostatnio rano miałam lekko wzdety brzuch i bezmyślnie zaczęłam sobie go uciskać żeby wyczuć dno macicy, czy można zrobić w ten sposób krzywdę takiemu Malutkiemu zarodkowi, czy można go w ten sposób zgnieść czy macica raczej amortyzuje takie rzeczy nawet tak wcześnie?
    Pocieszcie :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ