BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > TSH W ciąży
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Malinka2308
Nowa
0

Wysłany: 26 marca, 18:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie,

Jestem w 6.tygodniu ciąży. Odebrałam dzisiaj wyniki TSH- mój wynik to 3.94. Czytałam że norma dla kobiet w ciąży to 2.3. Trochę się zmartwiłam tym. Możecie powiedzieć co teraz będzie? Może ktoś miał podobnie?
Wizytę mam dopiero 2 kwietnia ale strasznie się martwię...

Sylwiu
Koleżanka
12

Wysłany: 28 marca, 10:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Najlepiej idz do endokrynologa, ktory przepisze Ci leki na zbicie tsh

ListopadowaMama
Przyjaciółka
70

Wysłany: 28 marca, 12:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czym prędzej pędź, szukaj endokrynologa, najszybciej prywatnie. Poszukaj takiego, który przyjmuje ciężarne. Musisz zadziałać i zbić jak najszybciej to tsh, bo dla wczesnej ciąży taki poziom jest bardzo niebezpieczny. Wiem jak to jest na swoim przykładzie, bo pierwszą ciążę straciłam w 7 tygodniu najprawdopodobniej przez tarczycę. Teraz jestem w drugiej ciąży (jutro 10tc :) ) i pod ścisłą kontrolą endokrynologa i wszystko jest w porządku. TSH trzymamy w granicy 1, jak podobno do 12 tygodnia jest najbezpieczniej

w57vugpjso1qyxwf.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)