X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Tętno płodu na początku ciąży
Odpowiedz

Tętno płodu na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marmolada90 Koleżanka
    Postów: 88 2

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Według ostatniej miesiączki jestem w 6+6tc, natomiast według dzisiejszego USG 6+1tc. W styczniu miałam zabieg łyżeczkowania po poronieniu i rozregulowaly mi się cykle, nie wiem kiedy była owulacja więc pewnie stąd to przesunięcie.

    Podczas dzisiejszego USG tętno płodu wynosiło 113/min i Pani Doktor powiedziała, że mogłoby być wyższe i za tydzień mam podejść ponownie. Jak to było u Was? Czy faktycznie jest niskie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2020, 20:09

  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 5+6 bylo 60. Lekarz powiedział że jest ok bo serce dopiero zaczyna pracę. Nie sprawdzałam czy 60 to dużo czy malo, czekalam na kolejne usg i po dwóch tygodniach 7+4 bilo juz ponad 180 razy.

  • Marmolada90 Koleżanka
    Postów: 88 2

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    U mnie w 5+6 bylo 60. Lekarz powiedział że jest ok bo serce dopiero zaczyna pracę. Nie sprawdzałam czy 60 to dużo czy malo, czekalam na kolejne usg i po dwóch tygodniach 7+4 bilo juz ponad 180 razy.

    Dziękuję za odpowiedź :). Też nie szukałabym gdyby nie teksty Pani ginekolog na koniec wizyty,że to tętno mogłoby być wyższe. Cały mój radosny nastrój wtedy prysnął.. załatwiła mi tydzień w niepewności.

  • kasiasiasia28 Ekspertka
    Postów: 236 333

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, na kolejnej wizycie na pewno będzie już szybciej biło. U mnie na przykład w 7t0d biło 123 a w 9t1d już 173 :)

    Starania od 2017
    HSG, hormony - OK, AMH - 3,64
    Czynnik męski - morfologia 2%, słaby ruch, ŻPN
    2 x IUI nieudane
    03.2020 - punkcja - zostało: 1 x morula ❄️ 1 x 2AB ❄️
    04.2020 - crio transfer 1 x 2AB ❄️
    7dpt - beta 35, prog 77, tsh 1.
    9 dpt - beta 114,4, prog 90.
    16 dpt - beta 1652.
    22.06.2020 12t0d - prenatalne - OK
    Spodziewamy się córeczki 🥰😍
    26t3d Edit: spodziewamy się synka! 💙
    30.12.2020 na świecie pojawił się synek 💙
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No także jest to różnie u każdej. To nie będzie łatwe ale trzeba cierpliwie czekać :)

  • Marmolada90 Koleżanka
    Postów: 88 2

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :). Szkoda że lekarz nie potrafi tak uspokoić, tylko narobić stracha! Nic mi nie powiedziała, że na początku może być niższe i dopiero się rozkręca..

  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie na tym nie znam, ale wiem ze tez na ślepo nie kieruje się tym co w internecie pisze :) jestem zapisana na grupie na fb dot ciazy i tam dziewczyny pisza o np. o CRL w danym tygodniu i naprawde sa czasem spore różnice w tych wynikach. Rozumiem ze lekarz zepsuł optymizm. Niestety ciaza to czekanie i cierpliwość -przynajmniej u mnie :) odliczam do kolejnych wizyt :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ