X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Tetno plodu
Odpowiedz

Tetno plodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kizia1988 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem w 9tyg, lekarka powiedziała ze maluszek rozwija się bardzo dobrze. Zmartwiłam się jednak w domu bo mam wpisane w kartę tetno płodu 72/'. Dwa tyg temu na usg było napisane 144. Dzis nie dostalam wydruku. Czy lekarz mogła mi nie powiedzieć ze coś jest nie tak? A może to pomyłka, wpisała moje tetno nie w tą kratkę, bo moje tez badała.

  • Gusia28 Koleżanka
    Postów: 60 91

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm dziwna sprawa, ja miałam wizyte w 9tyg 4 dz i tętno plodu wynosilo 140 uderzen na minute; wydaje mi się, że gdyby cos było nie tak babka by Tobie powiedziała tzn powinna!

  • Gusia28 Koleżanka
    Postów: 60 91

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    swoja droga mysle, ze wpisala po prostu Twoje tętno- to by się moglo zgadzac

  • Kizia1988 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam taką nadzieję, dzięki za odpowiedź!

  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 1 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kizia, na pewno wszystko jest w porządku, z pewnością lekarka omyłkowo wpisała takie tętno gdyż gdyby maluszek miał takie tętno to na pewno by Ciebie o tym poinformowała, jak mój maluszek miał niskie tętno w pierwszej kolejności zostałam o tym poinformowana i nie było żadnych niedomówień - jak coś się dzieje niedobrego w tym wypadku jeżeli występuje bradykardia to lekarze nie mówią że wszystko jest ok tylko przedstawiają jak wygląda sytuacja, ale dla pewności przedzwoń albo umów się do niej żeby skorygowała błędna wartość FHR. Pozdrawiam, nie ma czym się martwić tak jak powiedział lekarz, każdy popełnia omyłki, a nieraz wpisać coś w te rubryki to wyzwanie:)

    Kizia1988 lubi tę wiadomość

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • Aga27 Przyjaciółka
    Postów: 64 32

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tętno płodu w 6+1 wynosiło 119/minutę. Niby pani doktor powiedziała że dobre ale ja sie zastanawiam czy oby napewno. Co o tym sadzicie?
    w4sqdqk3pit1250u.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 16:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga27 wrote:
    U nas tętno płodu w 6+1 wynosiło 119/minutę. Niby pani doktor powiedziała że dobre ale ja sie zastanawiam czy oby napewno. Co o tym sadzicie?
    w4sqdqk3pit1250u.png
    Jest dobrze :-) na tym etapie powinno byc powyzej 100

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ