X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr test pozytywny przy torbieli
Odpowiedz

test pozytywny przy torbieli

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 20 maja 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, podczas monitoringu cyklu lekarz stwierdził że doszło do owulacji, ale na drugim jajniku pojawiła się torbiel krwotoczna. Dziś 30 dc i beta wynosi 131. Czy to jest dobry , rokujący wynik czy mało? czy torbiel może wpływać na wynik hcg?

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Anna Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 58

    Wysłany: 23 maja 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzałabym przyrost bety i myślała pozytywnie :) Ja teraz jestem w ciąży właśnie z torbielą czynnościową na jajniku, 7 tydzień.

    PCOS, ANA2, PAI-1 4G homozygotyczny, MTHFR_1298A-C heterozygotyczny, FV R2_4070A-G heterozygotyczny
  • Alex28 Znajoma
    Postów: 25 38

    Wysłany: 23 maja 2021, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej, ja 19.05 na USG torbiel 4 cm, wczoraj zrobiłam test i beta 213.. jutro wizyta w klinice w której dwa tyg temu podpisałam zgodę na planowane invitro :p

    Czyżby maj był szczęściem? 😍💯🤯
  • Justyna2806 Debiutantka
    Postów: 10 13

    Wysłany: 2 lipca 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem torbiel może wpłynąć na na betę ale nie musi, miałam torbiele, ale moja beta a raczej jej przyrost potwierdzili ciąże ❤️ więc sprawdź przyrost

  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 19 lipca 2021, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny , mogę potwierdzić że to ciąża, aktualnie już 14 tydzień

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ