X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Test peppa
Odpowiedz

Test peppa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 2 lutego 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie odnośnie testu pappa jestem w drugiej ciazy i mam mieć robiony ten test on na fundusz jest platny ale jest refundowany gdy matka skończyła 35 rok życia lub urodziła juz dziecko z wada wrodzona. I oto moje pytanie w 1 ciazy córka urodziła się z wada wrodzona serduszka jednak po wyjściu ze szpitala i wizycie u kardiologa okazało się że wada znikła i wszystko jest w porzadku naszczescie. Moje pytanie czy mimo to ze ta wada zanikła to czy wlicza mi się to do darmowego testu w tej ciazy ? Czy to chodzi ze jakby dziecko cały czas miało ta wade ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2021, 18:46

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ