X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Test Pappa
Odpowiedz

Test Pappa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 27 maja 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy warto robić test Pappa? Mam 27 lat i nie miałam w rodzinie ani mojej ani męża żadnych chorób genetycznych. Zastanawiam się czy warto to robić. Poza tym test test nie daje 100% pewności wystąpienia lub nie wystąpienia chorób.
    Czy któraś z Was robiła?

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welina wejdz sobie na watek problemy i komplikacje tam w temacie o amniopunkcji poruszony jest temat testów Pappa:)
    poza tym najpierw powinno byc usg genetyczne ew pozniej test Pappa
    pozdrawiam

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:19

  • Anielka Autorytet
    Postów: 347 337

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja lekarka też odradzała. Zaleca jedynie przy NT>1,5 mm. Poza tym ostrzegała, że nie powinny go robić kobiety, które przed ciążą (lub nie daj Boże w trakcie ciąży) paliły papierosy lub żeby zajść w ciąże stymulowały owulację. W takiej sytuacji jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wyniki wyjdą fałszywie nieprawidłowe.

    o148i09k1ixi8pfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:19

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Warszawie test PAPPA kosztuje 550 zł,ale pewnie pójdę na te badanie bo czego się nie robi dla maleństwa :* :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:19

    anetaa1607 lubi tę wiadomość

  • anetaa1607 Autorytet
    Postów: 342 375

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja zrezygnowałam z testu PAPPA ale Ci bardzo kibicuje i proszę daj znac jak będziesz miała wynik:)

    Nona, Paulina27 lubią tę wiadomość

    Julcia
    05.05 1766g (31tyg3dni)
    89fa27c30b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:19

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ