X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Test HARMONY/SANCO/NeoBona LUBLIN
Odpowiedz

Test HARMONY/SANCO/NeoBona LUBLIN

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 5 lutego 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gdzie w Lublinie wykonam test Harmony/Sanco/NeoBona? Będę robić prywatnie. Co trzeba mieć ze sobą na takie badanie? Aktualne USG? Czy trzeba mieć skierowanie od lekarza prowadzącego czy bez skierowania od lekarza można zrobić te badania?

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 5 lutego 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    Dziewczyny, gdzie w Lublinie wykonam test Harmony/Sanco/NeoBona? Będę robić prywatnie. Co trzeba mieć ze sobą na takie badanie? Aktualne USG? Czy trzeba mieć skierowanie od lekarza prowadzącego czy bez skierowania od lekarza można zrobić te badania?

    Muisz zrobić prywatnie bo NFZ tego nie finansuje, jest to w pełni odpłatne. Wygoogluj sobie, jest kilka ofert tych badań w Lublinie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 5 lutego 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Muisz zrobić prywatnie bo NFZ tego nie finansuje, jest to w pełni odpłatne. Wygoogluj sobie, jest kilka ofert tych badań w Lublinie.
    Wiem, że odpłatnie.
    Udało mi się właśnie umówić na test Harmony na Chodźki.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 5 lutego 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    Wiem, że odpłatnie.
    Udało mi się właśnie umówić na test Harmony na Chodźki.

    Ta chyba jest najtańsza z tego co kojarzę. Oby wyszło wszystko dobrze :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 5 lutego 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile kosztuje taki test i co on wykrywa

    27a73b5519.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 5 lutego 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss wrote:
    Ile kosztuje taki test i co on wykrywa

    https://zdrowegeny.pl/poradnik/test-prenatalny-harmony-co-to-jest-co-wykrywa-kiedy-wykonac

    Cena zależna od laboratorium, ale trzeba liczyć +/-2000 pln.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ