X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Temperatura pochwy
Odpowiedz

Temperatura pochwy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • RenJul Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi dokladnie:) chyba tak to juz bedzie caly czas ciagle strach o te nasze kruszynki:)

    Renata
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie dziewczyny... temperatura spadala mi w trakcie ciazy I skakala - mierzylam sporadycznie, bardziej by sprawdzic czy nie mam goraczki... rowniez na poczatku ciazy mialam spadki z 37,3 na 36,8... zaraz zaczynam 9 miesiac ciazy...
    Trzymam kciuki za Was wszystkie.

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • RenJul Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia wrote:
    Spokojnie dziewczyny... temperatura spadala mi w trakcie ciazy I skakala - mierzylam sporadycznie, bardziej by sprawdzic czy nie mam goraczki... rowniez na poczatku ciazy mialam spadki z 37,3 na 36,8... zaraz zaczynam 9 miesiac ciazy...
    Trzymam kciuki za Was wszystkie.

    No to jestes najlepszym przykladem ze nie ma co mierzyc tylko cieszyc sie ciaza:) 9 miesiac jeju... I jak? Juz jestes spokojna o maluszka czy dalej swirujesz jak na poczatku?:)

    Renata
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ