BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Temperatura
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Maracuja
Autorytet
241

Wysłany: 28 grudnia 2013, 08:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Na wstępie przepraszam jeśli powtarzam temat, ale nigdzie takiego nie znalazłam.

Dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie Waszych doświadczeń w temacie temperatur na samym początku ciąży - wtedy kiedy zaszłyście. Ja co prawda jeszcze w ciąży nie jestem, ale chciałabym skorzystać z Waszej wiedzy przy dalszych obserwacjach. Czy rzeczywiście u większości z Was temperatura znacznie się podniosła czy były to raczej małe, słabo zauważalne wartości. Słyszałam na ten temat rózne opinie i chciałabym poznać Wasze.

Maracuja

Teda
Znajoma
6

Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:46
Cytuj | (1) | Zgłoś
myślę, że to kwestia indywidualna,, ja dużego dowiadczenia nie mam( w pierwszej ciąży wogóle nie mierzyłam) w drugiej temp. była na poziomie 2. fazy +/- 2 kreski. po owulacji było widać dołek implantacyjny, potem kilka dni względnie poowulacyjnej temperatury, ale potem spadła i przyszła "@" .

mój obecny możesz podejrzeć na OVU na tablicy. pozdrawiam serdecznie

Maracuja lubi tę wiadomość

mama_z_groszkiem
Ekspertka
117

Wysłany: 7 stycznia 2014, 18:19
Cytuj | (1) | Zgłoś
tez mi sie wydaje, ze to kwestia indywidualna, ja niestety przewaznie mam temp ok 36,7 lub 36,8 wiec niezbyt moglam sie polapac w temp czy jestem w stanie blogoslawionym czy nie :)

Maracuja lubi tę wiadomość

relgcwa1nrtfgkrw.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)