X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Temperatura
Odpowiedz

Temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wstępie przepraszam jeśli powtarzam temat, ale nigdzie takiego nie znalazłam.

    Dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie Waszych doświadczeń w temacie temperatur na samym początku ciąży - wtedy kiedy zaszłyście. Ja co prawda jeszcze w ciąży nie jestem, ale chciałabym skorzystać z Waszej wiedzy przy dalszych obserwacjach. Czy rzeczywiście u większości z Was temperatura znacznie się podniosła czy były to raczej małe, słabo zauważalne wartości. Słyszałam na ten temat rózne opinie i chciałabym poznać Wasze.

    Maracuja
  • Teda Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że to kwestia indywidualna,, ja dużego dowiadczenia nie mam( w pierwszej ciąży wogóle nie mierzyłam) w drugiej temp. była na poziomie 2. fazy +/- 2 kreski. po owulacji było widać dołek implantacyjny, potem kilka dni względnie poowulacyjnej temperatury, ale potem spadła i przyszła "@" .

    mój obecny możesz podejrzeć na OVU na tablicy. pozdrawiam serdecznie

    Maracuja lubi tę wiadomość

  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mi sie wydaje, ze to kwestia indywidualna, ja niestety przewaznie mam temp ok 36,7 lub 36,8 wiec niezbyt moglam sie polapac w temp czy jestem w stanie blogoslawionym czy nie :)

    Maracuja lubi tę wiadomość

    relgcwa1nrtfgkrw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ