X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Szybko rosnący brzuch od pierwszych tygodni
Odpowiedz

Szybko rosnący brzuch od pierwszych tygodni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 25 października 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Dziewczyny czy to normalne, ze pare dni po tescie juz nie dopinałam się w spodnie? Ogólnie bardzo szybko powiększa mi się brzuch, na Usg dopochwowym widoczne tylko jedno dzieciątko, czy może po czasie wyjść ciąża blizniacza? Ostatnie badanie miałam w 9 tygodniu. Ogólnie czy badanie wysokości dna macicy jest badaniem obowiązkowym? Przyznam, że do tej pory moja ginekolożka tego nie badała bynajmniej nie ręcznie, nie wiem czy można to zrobić komputerowo. Trochę się martwię, próbowałam to sama wybadać i odczuwam twardość znacznie wyżej niż jest przewidziane dla 12 tygodnia w którym jestem. No ale lekarzem nie jestem, mogłam to zrobić zle. Tyle że ten rosnacy brzuch martwi mnie że szybciutko rośnie. To moja 1 ciąża.

    771c79864ad2.jpg

    w4sqs65g0skpkmwx.png
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 26 października 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A brałaś pod uwagę wzdęcia?
    Ja od samego początku bylam wzdęta i brzuch jak baol, a jestem dosyć szczupla osoba. Teraz 9 tydzien a brzuch wielki, ale ja stawiam u siebie na wzdęcia, mam problem z wypróżnianiem No a do tego hormony. 🙂

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 27 października 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak może być, lekarze mówią, że wszystko oki chyba niepotrzebnie się doszukuje problemów. Ważne że dzidzia zdrowa 🥰

    w4sqs65g0skpkmwx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ