BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Szwagierka która nie może mieć dzieci a ja tak
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

lalkadoli
Koleżanka
Postów: 38
8

Wysłany: 5 listopada 2022, 22:32
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja wybralam Repromeda ich strona https://www.repromeda.pl/ czemu akurat ta? Nie wiem, bo jest blisko? Znajduja sie w Ostrawie wiec blisko granicy, maja polską koordynatorkę. Dla mnie porzadna klinika i pod wzgledem komfortu i opieki a takze badan dyskretnosci i podoba mi sie ze klinika stawiają na hoolistyczne podejście do leczenia.

Katarzyba lubi tę wiadomość


berberynka
Koleżanka
Postów: 39
4

Wysłany: 3 grudnia 2022, 23:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Katarzyba wrote:
Wypowiem się, też byłam w tej sytuacji, tylko to ja byłam tą "wredną" szwagierką. Powiem Wam tylko tyle, że źle to wszystko oceniacie. To nie jest zawiść, zazdrość, debilizm, chamstwo czy brak umiejętności życia w społeczeństwie. To jest taki cholernie rozrywający ból, tęsknota za marzeniami której nie wiadomo czy kiedyś się spełnią. To jest nie wyobrażalne cierpienie tych osób i one naprawdę nie mogą inaczej. Tu nie chodzi o Was bo Wy mając ciążę i dzieci macie już WSZYSTKO one nie mają nic oprócz pustki i poczucia, że zawiodły siebie i swojego partnera. Naprawdę troszkę więcej empatii....
Bardzo dziękuję Ci za ten wpis♥️ Napisałaś to tak pięknie na spokojnie.Ja bym napisała nie chcąc nikogo obrażać, że syty głodnego nie zrozumie.

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 grudnia 2022, 23:47Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)