X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Suplementy dla mutantek.
Odpowiedz

Suplementy dla mutantek.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wiem, że na pewno pewna cześć z was ma mutacje genu mthfr związaną z wchłanianiem kwasu foliowego.
    Jakie suplementy polecacie? Na co zwrócić uwagę?
    Jestem teraz w 5 tc, zanim się o niej dowiedziałam brałam kompleks witamin B-Right Jarrow oraz Folian 0,8 Swansona.
    Czy brać dalej czy polecacie coś zupełnie innego?
    Wizyta za tydzień, póki co muszę sobie radzić sama.

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierz dalej ;) Swanson jest ok ;)
    Chociaż ja dzień po teście ciazowym dostałam wyniki mutacji, więc później zaczęłam brac metylowany (poza minimalną dawką w Pregnie Plus) i kupiłam tak na szybko ActiFolin 2mg. Tylko, że ja mam większą dawkę kwasu ze względu na padaczkę.

    Ojkaojka lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore femibion natal 2 plus (wczesniej femibion 1) oraz fraxiparine zastrzyki, do tego duphaston oraz aspargin - jestem w 19 tygodniu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 15:47

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaRbn wrote:
    Ja biore femibion natal 2 plus (wczesniej femibion 1) oraz fraxiparine zastrzyki, do tego duphaston oraz aspargin - jestem w 19 tygodniu :)

    Też jeszcze biore femibion 1, a od kolejnej soboty juz femibion 2 :) i też zastrzyki ale Neoparin, Acard, Encorton, Duphaston, Lutka dopochwowa i wiele wiele innych. W środę prenatalne :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Fyffes Koleżanka
    Postów: 45 38

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swanson jest podobno bardzo dobry :) Ja mam obie MTHFR i PAI i biorę od początku ciąży acidum folicum hasco 15mg (na receptę) i ovarin, a do tego acard, fraxiparine i teraz luteine i magnez.

    zi13ikgn2ucj5bsa.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ