X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???
Odpowiedz

styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???

Oceń ten wątek:
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, wczoraj zobaczylam u siebie dwie kreseczki:) dzis bylam u gina ale jeszcze nic nie widac(wedlug @ to 4 tydzien 2 dzien), kolejna wizyta za tydzien... chetnie wymieniłabym sie informacjami na temat samopoczucia, obaw z innymi swiezo upieczonymi szczesciarami :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !
    Ja zobaczyłam dwie kreseczki tydzień temu !
    od tego momentu jak oszalała zastanawiam się czy wszystko oki ...
    Jutro jade zrobic bete bo jakaś niska była ...
    Pomijając że jest czasem mi niedobrze i bola mnie piersi :P to chyba nic sie nie zmieniło :D
    Mój gin wraca z urlopu dopiero 30 i boje sie ze do tego czasu nie wytrzymam !!

    monogra lubi tę wiadomość

  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie robiłam narazie bety, lekarz mi dziś mówił żeby narazie nie robić... Za to nie wytrzymałam i zrobiłam dziś kolejny, trzeci test jeszcze innej firmy i dwie kreseczki :P ja ogólnie mam stres niesamowity, boje się czy oby napewno wszystko okey, czy wszystko jest w prawidłowym miejscu... Czekam z niecierpliwością do poniedziałku albo wtorku na kolejne usg... Mnie też bola dość mocno piersi, jestem strasznie senna no i po olewa mnie podbrzusze, takie jakby ciągnięcie,rozpychanie, co jakiś czas kłucie jajników... Izamelka też tak miewasz?

    relgh371oy0mp19n.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja pierwszy test zrobiłam 3 dni temu, najchętniej robiłabym je bez przerwy... Trochę mnie mdli jak jestem głodna a tak poza tyk to lekko pobolewające piersi i takie rozciąganie w brzuchu. Nie mogę się doczekać wtorku wtedy zrobię pierwsze usg:)

    monogra lubi tę wiadomość

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Marta :) ja właśnie drugie śniadanko wcinam... :) też mnie bola piersi ale najgorzej to z tym brzuchem, niby nie boli mocno bo to nawet bólem nie można nazwać ale sieje duzo strachu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 11:46

    relgh371oy0mp19n.png
  • Anda Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czy mogę dołączyć do Was. Ja pierwszy pozytywny test zrobiłam 07.01, ale na początku nie chciałam wierzyć w to szczęście. W czwartek miałam planowa wizytę u gina z NFZ i ta zupełnie zignorowała moje nadzieje i powiedziała, ze w ciąży nie jestem. Na szczęście zrobiłam dwukrotne HCG i nie mam wątpliwości, w pt. miałam 271,9, a w pon. 952,9 :):) Wczoraj byłam u mojego prywatnego gina i ten potwierdził ciążę, ale nie robił uSG bo powiedział, ze jeszcze za wcześnie i nie warto tak często (ta w czw. mi robiła). Jestem po poronieniu w marcu 2013 r i teraz strasznie się boje cieszyć.... Dobrze że jest to forum i można poczytać inne dziewczyny i upewnić się, że nie ja jedna szaleję z obaw...

    monogra, Joaśka lubią tę wiadomość

    2nn3dqk31nkwojvt.png
    bfarxqpkxuml9tsm.png
  • monogra Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! ja pierwsze dwie kreseczki zobaczyłam 10 stycznia :) najpiękniejszy widok na świecie. w poniedziałek byłam na becie i wynik 1015 a dzisiaj byłam drugi raz w piątek będą wyniki :) kiedy idziecie na pierwszą wizytę do lekarza? ja wybieram się w sobotę i mam nadzieję że już coś zobaczę :) pozdrawiam

    85993e3kbyopvfpq.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane :) Wspaniale że jest taki wątek :) ja też do Was dołącZam :)
    Ja również 10 stycznia dowiedziałam się o ciązy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 12:35

    monogra, JagoodkaK lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się że strach będzie nam towarzyszył aż do momentu gdy weźmiemy nasze pociechy pierwszy raz w ramiona...
    ja do lekarza idę we wtorek mam nadzieję że już zobaczę serduszko:)

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogółem u ginka już byłam, dostała duphaston żeby kontynuować branie a na USG jestem zapisana 14 lutego :D

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Anda Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monogra, mi lekarz powiedział że na USG widać cokolwiek od HCG ponad 1500. Na początku to będzie tylko pęcherzyk i dużo zależy od jakości USG. Jak pisałam wyżej byłam już na wizycie i chociaż nie robiliśmy USG, to dostałam luteinę, żeby wesprzeć Maleństwo. Więc chyba nie warto czekać tylko umówić się na wizytę...

    2nn3dqk31nkwojvt.png
    bfarxqpkxuml9tsm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my dwie kreseczki zobaczyliśmy tydzień temu. Jutro mamy wizytę czyli w 6 tc. byłam już raz u gina ale jednym słowem mnie wyśmiał że tak wcześnie przyszłam (nie zwracając uwagi na to że bardzo mnie boli brzuch i się martwię)do mojego dopiero teraz się dostałam więc mam nadzieję że będzie wszystko ok... Z tego co mówił to może uda się już cosik zobaczyć:)

  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety a powiedzcie mi jak wygląda u Was sprawa z wypróżnianiem? Mało przyjemny temat ale ja od kilku dni dość często odwiedzam toaletę jak nigdy

    relgh371oy0mp19n.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję Wam z całego serca :). Udzielam się, bo chciałam coś napisać o strachu.

    Najpierw mówiłam sobie: Przestanę się bać, jak zobaczę na usg serduszko.
    Potem mówiłam: Przestanę się bać po usg genetycznym w 12 tygodniu.
    Potem: Przestanę się bać po I trymestrze.
    Następnie: Przestanę się bać, gdy wreszcie poczuję ruchy dziecka.
    A jeszcze potem: Przestanę się bać po usg połówkowym.
    Teraz mówię: Przestanę się bać po 25 tygodniu, bo to jest granica przeżywalności dla płodu.

    Ale tak naprawdę wiem, że nie przestanę, aż nie urodzę szczęśliwie synka :).

    Jeżeli mogę tylko coś doradzić, to powiem, że jakiegoś tam strachu z tyłu głowy nie opanujemy, ale nie warto się zamartwiać. Ani też przesadnie spieszyć z usg, bo czasami zbyt szybko wykonane usg dostarczają nam więcej stresu tym, że nic nie widać (a wcale jeszcze nie musi być widać!) niż to warte.

    W każdym razie bardzo mocno trzymam za Was kciuki, bądźcie dobrej myśli :).

    Anielka27, Anda, Ewelina23 lubią tę wiadomość

  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Dziewczyny, gratuluję Wam z całego serca :). Udzielam się, bo chciałam coś napisać o strachu.

    Najpierw mówiłam sobie: Przestanę się bać, jak zobaczę na usg serduszko.
    Potem mówiłam: Przestanę się bać po usg genetycznym w 12 tygodniu.
    Potem: Przestanę się bać po I trymestrze.
    Następnie: Przestanę się bać, gdy wreszcie poczuję ruchy dziecka.
    A jeszcze potem: Przestanę się bać po usg połówkowym.
    Teraz mówię: Przestanę się bać po 25 tygodniu, bo to jest granica przeżywalności dla płodu.

    Ale tak naprawdę wiem, że nie przestanę, aż nie urodzę szczęśliwie synka :).

    :).

    A jak już urodzisz synka, to dalej będziesz się o niego bać niezależnie od tego w jakim będzie wieku :) I tak to właśnie jest, że jak się pojawia fasolka, a potem dziecko to człowiek już do końca życia będzie nad nim drżał :)

    Anielka27 lubi tę wiadomość

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, dokładnie ;).

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, dzis ja zobaczylam 2 kreseczki i ogarnal mnie szał

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodkaK gratuluje :)

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • monogra Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG, jagoodkaka - Gratulacje!! :)

    Anda - jutro obieram wynik bety hcg mam nadzieje że prawidłowo wzrasta... i będzie cos widać :) wiem żeby zobaczyć serduszko pewnie za wcześnie i będę musiała troszkę poczekać... czekałam 3 lata na dwie kreski to i dwa tygodni poczekam:) pewnie to będą najdłuższe dwa tygodnie...
    miłego dnia!

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    85993e3kbyopvfpq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! My byliśmy dzisiaj na badaniach pan doktor zrobił nam usg i stwierdził że dzidzi jest za małe na długość ciąży i w sobotęidziemy do szpitala na badania... nie podoba mi się to;(

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ