X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???
Odpowiedz

styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???

Oceń ten wątek:
  • Allana Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    pozwoliłam sobie dołączyć :). Pierwszy pozytywny test z bardzo bladą drugą kreseczką wyszedł 9 stycznia. Mam bóle owulacyjne, więc wiem, że owulacja miała miejsce ok. 28.12. Na pierwszą wizytę miałam iść dopiero 27.01, ale tak panikowałam (głupia ja - naczytałam się o ciążach pozamacicznych), że przełożyłam wizytę na 17 - wg USG to była końcówka 5. tygodnia. Widać było pęcherzyk ciążowy i zarys pęcherzyka żółtkowego. Teraz idę znowu 3.02 - mam nadzieję, że będzie widać serduszko, bo oczywiście nie przestaję się denerwować :). Z dolegliwości mam mdłości, ale na szczęście nie wymiotuję, jestem potwornie zmęczona (o 21 już smacznie sobie śpię)i strasznie mnie suszy. No i ból piersi. Już nie mogę doczekać się poniedziałku bo znalazłam sobie nowy powód do niepokoju - 2 dni temu zmniejszyły mi się mdłości... Mam nadzieję, że na badaniu wszystko będzie ok.
    Trzymajcie za nas kciuki, ja trzymam za Was!

    c55f0dw4b1rqkf2p.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allana to znaczy ze ciąża przebiega prawidłowo :) a Ja też miałam takie problemy ze spaniem potrafie zasnąć na fotelu co nigdy mi się nie zdarzało męczy mnie to zmęczenie jakkolwiek to brzmi :) Pozdrawiam i trzymajcie się wszystko będzie dobrze byle bez paniki :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Allana Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika obyś miała rację :). Ja zawsze byłam nerwowa, ale teraz mam wrażenie, że kompletnie nad nerwami nie panuję, jakby ktoś sterował nimi z zewnątrz. Mam nadzieję, że mi to przejdzie. Zmęczenie daje mi w kość tylko w pracy bo ciężko wysiedzieć. Wczesne chodzenie spać aż tak bardzo mi nie przeszkadza.

    c55f0dw4b1rqkf2p.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według kalendarza ciąża zaczęła się 3 stycznia. Kilka dni po owulce (11) krótkie plamienie i kilkugodzinna biegunka. Byłam tak niecierpliwa, że zrobiłam test wieczorem 23 - delikatna kreska, podobnie rano w piątek ;) Już od soboty nieważna pora dnia czy nocy - wychodzą wyraźne krechy :) Wczoraj pierwsza beta 71,2 (3 - 4 tydzień) i jutro powtórzę :)
    Witajcie przyszłe mamusie :)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allana wrote:
    Mika obyś miała rację :). Ja zawsze byłam nerwowa, ale teraz mam wrażenie, że kompletnie nad nerwami nie panuję, jakby ktoś sterował nimi z zewnątrz. Mam nadzieję, że mi to przejdzie. Zmęczenie daje mi w kość tylko w pracy bo ciężko wysiedzieć. Wczesne chodzenie spać aż tak bardzo mi nie przeszkadza.

    Ja w pracy tez nie daję rady, siedzę na stołku 7h i czuje jak głowa ma ochotę położyć się na biurku... A tu po pracy trzeba obiad zrobić, pisać pracę-w czerwcu się bronię ;)

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Obyśmy dotrwały w komplecie do końca :)

    moremi, karolcia:)))) lubią tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Alishiaone Debiutantka
    Postów: 7 18

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane witam was serdecznie ... Chciałam się dołączyć do waszego wątku... Ja pierwszy test zrobiłam w niedzielę 26.01 i zobaczyłam drugą ale bardzo bladziutką kreseczkę następnego dnia była już dużo mocniejsza

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, zapisywać się do październikówek szybciutko ;) Serdeczne gratulacje!

    moremi lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) mozna dołączyć?? Z ovu wynika,że na 29 wrzesnia mam termin o ile oczywiście wszystko bedzie dobrze.Jestem w 6 tyg a dokładnie 5 tyg i 2 dni, powiedzcie mi, jaką miałyście bete w tym czasie.Dzis zrobłam pierwszy raz i wynik mam 9020. Jak myslicie jest dobrze?Wiem , ze najwazniejszy jest przyrost ale dopiero w pon bede robic.Napiszcie co sądzicie o mojej becie bo ja nie znam się za bardzo:) z góry dziękuję :)***

  • Carmelka Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allana wrote:
    Cześć dziewczyny,

    pozwoliłam sobie dołączyć :). Pierwszy pozytywny test z bardzo bladą drugą kreseczką wyszedł 9 stycznia. Mam bóle owulacyjne, więc wiem, że owulacja miała miejsce ok. 28.12. Na pierwszą wizytę miałam iść dopiero 27.01, ale tak panikowałam (głupia ja - naczytałam się o ciążach pozamacicznych), że przełożyłam wizytę na 17 - wg USG to była końcówka 5. tygodnia. Widać było pęcherzyk ciążowy i zarys pęcherzyka żółtkowego. Teraz idę znowu 3.02 - mam nadzieję, że będzie widać serduszko, bo oczywiście nie przestaję się denerwować :). Z dolegliwości mam mdłości, ale na szczęście nie wymiotuję, jestem potwornie zmęczona (o 21 już smacznie sobie śpię)i strasznie mnie suszy. No i ból piersi. Już nie mogę doczekać się poniedziałku bo znalazłam sobie nowy powód do niepokoju - 2 dni temu zmniejszyły mi się mdłości... Mam nadzieję, że na badaniu wszystko będzie ok.
    Trzymajcie za nas kciuki, ja trzymam za Was!

    Allana zupelnie jak bym siebie widziala - internet przeszperany, nawynajdywane problemy do zamartwiania i caly czas panika - czyli nie tylko mi odbija :)

    i mamy wizyte u gina w tym samym dniu - trzymam kciuki

  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to właśnie ja zatestowałam i oba testy pokazały dwie kreski :)

    jest meeeeeega radość :)

    moremi, karolcia:)))) lubią tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję :)

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • kamila86 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, ze większość z Was panikuje i większość zasypia na stojąco lub siedząco - dołączam do Was. Pewnie sama zaraz pójdę spać :P

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy bierzecie DHA? Ja dziś kupiłam sobie opakowanie Pregna250DHA- 30 tabletek(ponieważ moje tabletki Femibion Natal1 nie ma w składzie).
    Z czego dzienna dawka (zalecana) to 500mg więc opakowanie starcza na 15 dni. Czy może któraś z was kupuje osobno DHA i ma sprawdzone w większej ilość w opakowaniu albo w większej dawce?

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!
    Dołączam do ciężarówek, dwie krechy na teście, rozpoczęty 5 tydzień i dziś robiona beta. A w sobotę robię kolejną. Wczoraj i dziś rano plamienia, potem wizyta u gina. Łykam luteine:( Po 1 poronieniu w październiku 2013 więc mam nadzieję, że tym razem się poszczęści:)

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieśmiało dołączam do styczniowych fasolek wczoraj zrobiłam betę i jest 35.19 wynik pozytywny:) 10dpo a jutro powinna być @ i już jej nie będzie :)

    Malinowa Panienka, caterinka, Lillith, Limerikowo lubią tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • ikki Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane ;)
    Ja pierwszy test zrobiłam 23.01-rano- 2 kreseczki , po południu też 2 tylko że mocniejsze już co jest dla mnie dziwne ;p. 2 kolejne dni i 2 kolejne testy (nie umiałam uwierzyć), ale też pozytywne tyle że kreseczki słabsze ... Może to zależy od testów? 28.01 byłam u lekarza powiedział tylko ''pęcherzyk ciążowy z kropką , proszę przyjść za 2 tygodnie'' Nic o kwasie foliowym , o jakichkolwiek badaniach okropnie mnie tym zraził do siebie a wiadomo to moja 1 ciąża i wymagam od lekarza choć odrobiny zainteresowania. Ok. 11 lutego idę do innego i powinno już bić serduszko ;) . Ale się rozpisałam , wybaczcie. Pozdrawiam i życzę zdrówka !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 11:42

    b6ec75dab6.png
  • kamila86 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ikki może warto pomyśleć o innym lekarzu - takim, przy którym będziesz czuła się bezpiecznie.

    aaaaga lubi tę wiadomość

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ciężaróweczki i dołączam ;) Dwie kreseczki ujrzałam we wtorek 28.01, dzień później potwierdzone, beta 66,6 :) I oby szczęśliwie! Pozdrawiam.

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • Allana Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny (zwłaszcza te, które mają teraz 7-8 tydzień), a powiedziałyście już w pracy o swoim stanie? Czy czekacie do 12 tygodnia? Jak sobie dajecie radę w pracy z mdłościami?

    c55f0dw4b1rqkf2p.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ