X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???
Odpowiedz

styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja 04.01 zobaczyłam II kreski :) już raz poroniłam.Nie byłam jeszcze u gina i bety nie robiłam.1 wizyte mam 20,01. Jak wróce od gina na pewno podzielę się informacjami :)

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis kolejny test i 2 kreski, chyba to jednak prawda...

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fela123 ja jestem po 2 poronieniach i tez jeszcze gina nie odwiedzilam, o becie myslalam zeby w piatek zrobic, ale chyba poczekam na poniedzialek.

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monogra wrote:
    JustyśkaG, jagoodkaka - Gratulacje!! :)

    Anda - jutro obieram wynik bety hcg mam nadzieje że prawidłowo wzrasta... i będzie cos widać :) wiem żeby zobaczyć serduszko pewnie za wcześnie i będę musiała troszkę poczekać... czekałam 3 lata na dwie kreski to i dwa tygodni poczekam:) pewnie to będą najdłuższe dwa tygodnie...
    miłego dnia!
    A dziękuję, dziękuję :)

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama a który to tydzień? Kochana nic się nie martw... Brdzie dobrze napewno

    relgh371oy0mp19n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    początek 6tygodnia... mam duże zagrożenie poronienia...

  • aisha Debiutantka
    Postów: 9 11

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dowiedziałam się również 10 stycznia :) beta potwierdziła.Wizytę mam dopiero 11 lutego bo lekarz stwierdził, że wtedy będzie już pewność że będzie widać dzidzię.Dziwi mnie to trochę bo w poprzedniej ciąży już w 6 tygodniu byłam na usg a teraz jakoś tak długo mam czekać no ale ok jak tak ma być to niech będzie, chociaż wolałabym wcześniej mieć pewność że wszystko jest dobrze.

  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) Na wstępie gratuluję wszystkim mamom. Ja się wczoraj dowiedziałam po długiej batalii o dziecko :)

    Mama nadzieję, ze ciąża przebiegnie nam wszystkim nudno!!!
    Pozdrawiam

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Anda Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama_p gorąco Ci życzę żeby wszystko było ok. Może po prostu przesunęła Ci sie ovulka i zaszłaś później.... Oby tak było. Ja byłam wczoraj u endokrynologa i chce Wam o tym napisać, bo powiedziała mi cos ważnego, a wcześniej lekarze mówili, że wszystko ok. Otóż na początku ciąży bardzo ważna jest tarczyca. Ja TSH miałam około 2,92, ale F4 zupełnie przyzwoite, więc mój lekarz uznał że wszystko ok. A endokrynolog stwierdziła w USG, ze mam za małą o 1/3 tarczycę i jeszcze jakiś stan zapalny. Więc muszę brać euthyrox. Endokrynolog powiedziała, że z powodu niedoboru hormonów tarczycy poronienia zdarzają się między 7 a 10 tyg. Ja miałam tak w zeszłym roku - i prawdopodobnie przez tarczycę. Dlatego warto ja zbadać u specjalisty, bo czasami wyniki w normie nie oznaczają, że jest wszystko ok jak na ciążę. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki.

    2nn3dqk31nkwojvt.png
    bfarxqpkxuml9tsm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamy Taką nadzieję to nasze 1 maleństwo więc się boimy no i oczywiście panikujemy jak wszyscy młodzi rodzice:)

  • Bubbles24 Nowa
    Postów: 2 8

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja:D Wczoraj zrobiłam test(z drugiego siusiania) i wyszły dwie krechy, powtórzyłam po 3 godzinach na teście innej firmy i też są II :D Strasznie się cieszę, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:)

    dv686gq.png
    Fi-Bu - Filcowe buciki z filcu dla niemowląt
    https://www.facebook.com/pages/Fi-Bu/471849152897171?fref=ts
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja dwie kreseczki mam od 10 stycznia. Po siedmiu miesiącach starań o dzidzię w grudniu się poddałam, a tu masz :))
    Powodzenia Wam wszystkim życzę!


    Kama_p tak mi się przypomniało, że moje pierwsze dziecko też na usg było tydzień za małe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2014, 11:01

    zuZic lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    I dla mnie styczen był szczęśliwym miesiącem, więc dołączam :) termin na 25 wrzesnia, do lekarza na pierwsze usg ide 28 stycznia, mam nadzieje bedze zarodek widac :)

    3 testy pozytywne, 2 bety po 48 godzinach przyrost 145 % więc wydaje sie ok wszystko:)

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Beataa25 Ekspertka
    Postów: 228 295

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) to i ja się dołączę :) Pierwszy test zrobiłam 16.01 z niedowierzaniem zrobiłam drugi a jeszcze dla pewności 18.01 zrobiłam trzeci i były to już bardzo wyraźne dwie kreseczki:). Teraz tylko zostało umówić się do ginekologa. Moim problemem jest tylko to że od jakiegoś czasu mieszkam w Sztokholmie i nie mam tutaj żadnego ginekologa :( więc muszę po prostu wybrać się do polecanego przez znajomą. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkie Szczęśliwe kobietki :)

    thiki0a.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, moje dwie kreseczki pojawiły się wczoraj! Poleciałam oczywiście na betę, a za godzinę będę znała jej wynik!!!
    Odczuwam bóle podbrzusza, czasem ból jakby miesiączkowy, ale mam nadzieję, że to nic groźnego ;)
    Powiedzcie mi jak to jest z wizytami u gina tzn. czy powinnam już teraz pędzić, lecieć, czy poczekać do przyszłego tygodnia, czy jeszcze później?

    IK lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas niestety się nie udało... 4 lekarzy mówiło że ciąża a po kolejnym usg nasze bobo "zniknęło":(...

    Trzymam za was kciuki żeby było wszystko w porządku:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Kochane,

    nie udzielałam sie ale byłam z Wami od listopada 2012.
    W końcu sie udało!:) szczęśliwy styczeń i dwie kreseczki:)

    pozdrawiam ciepło:)

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Jestem tu nowa, pierwszy cykl starania się i dzisiaj druga blada krecha, a wczoraj jeszcze nic nie było :o za tydzień w czwartek pierwsza wizytka według OM to 4t4d, będzie to moje drugie maleństwo ,bo mam już 11miesięcznego synka :)
    Pozdrawiam :*

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Anda Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama-p przykro mi bardzo. Pozdrawiam Cię mocno i nie wiem co właściwie można napisać :(

    2nn3dqk31nkwojvt.png
    bfarxqpkxuml9tsm.png
  • youngwife Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja testowałam w poniedziałek, dziś mija dzień mojej miesiączki i na szczęście nic, wyniki bety dopiero jutro... Nie mogę się już doczekać. Z objawów mam narazie brak apetytu, bolesne piersi i ból podbrzusza, właśnie taki jak na @.
    MOI ja do lekarza idę dopiero 31 żeby mógł coś tam zobaczyć
    <3

    ckai3e3kalhcpcyh.png
    uc8gxzdv3gjvky8v.png

    2fwahqvkjevdeqvl.png[/u
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ