X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???
Odpowiedz

styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???

Oceń ten wątek:
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, wczoraj zobaczylam u siebie dwie kreseczki:) dzis bylam u gina ale jeszcze nic nie widac(wedlug @ to 4 tydzien 2 dzien), kolejna wizyta za tydzien... chetnie wymieniłabym sie informacjami na temat samopoczucia, obaw z innymi swiezo upieczonymi szczesciarami :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !
    Ja zobaczyłam dwie kreseczki tydzień temu !
    od tego momentu jak oszalała zastanawiam się czy wszystko oki ...
    Jutro jade zrobic bete bo jakaś niska była ...
    Pomijając że jest czasem mi niedobrze i bola mnie piersi :P to chyba nic sie nie zmieniło :D
    Mój gin wraca z urlopu dopiero 30 i boje sie ze do tego czasu nie wytrzymam !!

    monogra lubi tę wiadomość

  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie robiłam narazie bety, lekarz mi dziś mówił żeby narazie nie robić... Za to nie wytrzymałam i zrobiłam dziś kolejny, trzeci test jeszcze innej firmy i dwie kreseczki :P ja ogólnie mam stres niesamowity, boje się czy oby napewno wszystko okey, czy wszystko jest w prawidłowym miejscu... Czekam z niecierpliwością do poniedziałku albo wtorku na kolejne usg... Mnie też bola dość mocno piersi, jestem strasznie senna no i po olewa mnie podbrzusze, takie jakby ciągnięcie,rozpychanie, co jakiś czas kłucie jajników... Izamelka też tak miewasz?

    relgh371oy0mp19n.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja pierwszy test zrobiłam 3 dni temu, najchętniej robiłabym je bez przerwy... Trochę mnie mdli jak jestem głodna a tak poza tyk to lekko pobolewające piersi i takie rozciąganie w brzuchu. Nie mogę się doczekać wtorku wtedy zrobię pierwsze usg:)

    monogra lubi tę wiadomość

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Marta :) ja właśnie drugie śniadanko wcinam... :) też mnie bola piersi ale najgorzej to z tym brzuchem, niby nie boli mocno bo to nawet bólem nie można nazwać ale sieje duzo strachu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 11:46

    relgh371oy0mp19n.png
  • Anda Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czy mogę dołączyć do Was. Ja pierwszy pozytywny test zrobiłam 07.01, ale na początku nie chciałam wierzyć w to szczęście. W czwartek miałam planowa wizytę u gina z NFZ i ta zupełnie zignorowała moje nadzieje i powiedziała, ze w ciąży nie jestem. Na szczęście zrobiłam dwukrotne HCG i nie mam wątpliwości, w pt. miałam 271,9, a w pon. 952,9 :):) Wczoraj byłam u mojego prywatnego gina i ten potwierdził ciążę, ale nie robił uSG bo powiedział, ze jeszcze za wcześnie i nie warto tak często (ta w czw. mi robiła). Jestem po poronieniu w marcu 2013 r i teraz strasznie się boje cieszyć.... Dobrze że jest to forum i można poczytać inne dziewczyny i upewnić się, że nie ja jedna szaleję z obaw...

    monogra, Joaśka lubią tę wiadomość

    2nn3dqk31nkwojvt.png
    bfarxqpkxuml9tsm.png
  • monogra Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! ja pierwsze dwie kreseczki zobaczyłam 10 stycznia :) najpiękniejszy widok na świecie. w poniedziałek byłam na becie i wynik 1015 a dzisiaj byłam drugi raz w piątek będą wyniki :) kiedy idziecie na pierwszą wizytę do lekarza? ja wybieram się w sobotę i mam nadzieję że już coś zobaczę :) pozdrawiam

    85993e3kbyopvfpq.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane :) Wspaniale że jest taki wątek :) ja też do Was dołącZam :)
    Ja również 10 stycznia dowiedziałam się o ciązy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 12:35

    monogra, JagoodkaK lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się że strach będzie nam towarzyszył aż do momentu gdy weźmiemy nasze pociechy pierwszy raz w ramiona...
    ja do lekarza idę we wtorek mam nadzieję że już zobaczę serduszko:)

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogółem u ginka już byłam, dostała duphaston żeby kontynuować branie a na USG jestem zapisana 14 lutego :D

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Anda Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monogra, mi lekarz powiedział że na USG widać cokolwiek od HCG ponad 1500. Na początku to będzie tylko pęcherzyk i dużo zależy od jakości USG. Jak pisałam wyżej byłam już na wizycie i chociaż nie robiliśmy USG, to dostałam luteinę, żeby wesprzeć Maleństwo. Więc chyba nie warto czekać tylko umówić się na wizytę...

    2nn3dqk31nkwojvt.png
    bfarxqpkxuml9tsm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my dwie kreseczki zobaczyliśmy tydzień temu. Jutro mamy wizytę czyli w 6 tc. byłam już raz u gina ale jednym słowem mnie wyśmiał że tak wcześnie przyszłam (nie zwracając uwagi na to że bardzo mnie boli brzuch i się martwię)do mojego dopiero teraz się dostałam więc mam nadzieję że będzie wszystko ok... Z tego co mówił to może uda się już cosik zobaczyć:)

  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety a powiedzcie mi jak wygląda u Was sprawa z wypróżnianiem? Mało przyjemny temat ale ja od kilku dni dość często odwiedzam toaletę jak nigdy

    relgh371oy0mp19n.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję Wam z całego serca :). Udzielam się, bo chciałam coś napisać o strachu.

    Najpierw mówiłam sobie: Przestanę się bać, jak zobaczę na usg serduszko.
    Potem mówiłam: Przestanę się bać po usg genetycznym w 12 tygodniu.
    Potem: Przestanę się bać po I trymestrze.
    Następnie: Przestanę się bać, gdy wreszcie poczuję ruchy dziecka.
    A jeszcze potem: Przestanę się bać po usg połówkowym.
    Teraz mówię: Przestanę się bać po 25 tygodniu, bo to jest granica przeżywalności dla płodu.

    Ale tak naprawdę wiem, że nie przestanę, aż nie urodzę szczęśliwie synka :).

    Jeżeli mogę tylko coś doradzić, to powiem, że jakiegoś tam strachu z tyłu głowy nie opanujemy, ale nie warto się zamartwiać. Ani też przesadnie spieszyć z usg, bo czasami zbyt szybko wykonane usg dostarczają nam więcej stresu tym, że nic nie widać (a wcale jeszcze nie musi być widać!) niż to warte.

    W każdym razie bardzo mocno trzymam za Was kciuki, bądźcie dobrej myśli :).

    Anielka27, Anda, Ewelina23 lubią tę wiadomość

  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Dziewczyny, gratuluję Wam z całego serca :). Udzielam się, bo chciałam coś napisać o strachu.

    Najpierw mówiłam sobie: Przestanę się bać, jak zobaczę na usg serduszko.
    Potem mówiłam: Przestanę się bać po usg genetycznym w 12 tygodniu.
    Potem: Przestanę się bać po I trymestrze.
    Następnie: Przestanę się bać, gdy wreszcie poczuję ruchy dziecka.
    A jeszcze potem: Przestanę się bać po usg połówkowym.
    Teraz mówię: Przestanę się bać po 25 tygodniu, bo to jest granica przeżywalności dla płodu.

    Ale tak naprawdę wiem, że nie przestanę, aż nie urodzę szczęśliwie synka :).

    :).

    A jak już urodzisz synka, to dalej będziesz się o niego bać niezależnie od tego w jakim będzie wieku :) I tak to właśnie jest, że jak się pojawia fasolka, a potem dziecko to człowiek już do końca życia będzie nad nim drżał :)

    Anielka27 lubi tę wiadomość

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, dokładnie ;).

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, dzis ja zobaczylam 2 kreseczki i ogarnal mnie szał

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodkaK gratuluje :)

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • monogra Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG, jagoodkaka - Gratulacje!! :)

    Anda - jutro obieram wynik bety hcg mam nadzieje że prawidłowo wzrasta... i będzie cos widać :) wiem żeby zobaczyć serduszko pewnie za wcześnie i będę musiała troszkę poczekać... czekałam 3 lata na dwie kreski to i dwa tygodni poczekam:) pewnie to będą najdłuższe dwa tygodnie...
    miłego dnia!

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    85993e3kbyopvfpq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! My byliśmy dzisiaj na badaniach pan doktor zrobił nam usg i stwierdził że dzidzi jest za małe na długość ciąży i w sobotęidziemy do szpitala na badania... nie podoba mi się to;(

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ